Jump to content

Alpine CDA-9853


Recommended Posts

Привет, колеги,

закупих си Alpine CDA-9853 от щатите, но искам да го застраховам в БГ. За целта ми трябва касова бележка. Ако има някой колега с такъв плейър да може да ми услужи с бележката. Тя само се преснима от застрахователя и после му я връщам...

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам това няма значение. Ако ти го дигнат, тогава отиваш при застрахователя с фактурата и ти го плащат по нея.

Обърни вниамние, там е изписан серийният номер, така че търси някой познат, който да ти издаде фалшива фактура, инак гориш.

Това важи за БулИнс. Ако другите имат други изисквания....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо!

Застрахова се предварително... Какво значи като ти го дигнат отиваш с фактурата? :gmorning: Преди да ти го дигнат отиваш с фактурата, плащаш съответния процент премия и си ти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи това, което казах. Когато си взех за другата кола музиката, отидох при БулИнс, показах им фактурата и им казах да ми я опишат. Описаха ми я, но не съм доплащал. Просто ми казаха, че ако го откраднат и представя фактурата и панела, ще ми го изплатът по фактурната стойност. Е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мислех да си купувам от там, но ми казаха че радиото не се настройва на всиячки станций. Вярно ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поради това че американските радиа са на нечетни честоти то има само такива......друг проблем май няма :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще ти платят нещо, което не си застраховал?!!? И аз съм към булинс, но си плащам 8% от цената на плейъра като го застраховам. А за серийният номер не знам дали го искат защото старият плейър първата година само по касова бележка го застраховаха, а там пише само моделът и цената, но не и серийният номер...

Колкото до радиостанциите - няма абсолютно никакъв прооблем. От менюто може да се избира между 2 региона. Единият е за щатите - само нечетни (през 0.2 Hz) докато другият е нормален (през 0.05 Hz), така че всяко едно радио в бг го хващам :gmorning: Доколкото знам тази опция я има и в други модели на алпин, но кои точно не мога да кажа :hilezh:

ПП. Плейърчето е страхотно. Е, има и някои неща, които ми липсват от JVC-то но като цяло е страхотно. Сега разбирам защо Алпин са водеща марка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...