Jump to content

Смяна на таблото на А4


ivo84

Recommended Posts

здр колеги имам едно питане ?искам да си сменя таблото,обаче незнам дали стане имам предвид нещо да не се насмете имобилаизера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колеги имам едно питане ?искам да си сменя таблото,обаче незнам дали стане имам предвид нещо да не се насмете имобилаизера

да ще се насмете Имото /но ако подбереш правилното табло не е никакъв проблем обучението му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да има проблеми директно да го смениш стига колата, от която го взимаш да съвпада по оборудване, двигател и година на производство с твоята. Таблото на тези коли, до колкото ми е ясно няма нищо общо с паленето, то само показва информация, а не извежда никаква. Ще се наложи обучение с ваг-ком, ако в една от колите има екстри като индикация за поставени предпазни колани, индикация за ниско ниво на течност в казанчето за чистачките, навигация, а другата ги няма. Всъщност това е един 5 цифрен код, които може да се види през ваг-ком и да се копира на новото табло. Някъде във форума имаше колега, които си е сменял таблото и беше приложил таблица коя цифра, какво означава.

П.С. говорим за коли от 97 до 2000г.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дето показва външна температура е дисплей който може да свалиш от новото табло и да го прехвърлиш на старото. Става за 1 мин. А ако на старото нямаш ще ти трябва и буксата от това дето има дисплей и ще трябва да си я свържеш. Не е необходимо да се сменя цялото табло, а само да прехвърлиш дисплея от новото на старото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...