Jump to content

А3 или А4 кой е по-добрия вариант?


Mandy

Recommended Posts

Принципно аз си взех А3, но за града си ми е голяма мъка да карам, извънградско е кеф.

Колата е супер ниска и опирам на много места, всяка дупка си мисля, че ще ми е последна.

След това даже още се прецаках и сложих гуми 195/55/15 с които на магистрала съм цар, ама в града почти не може да се кара.

Мислех си че моята е с някакво кирливо спортно окачване, ама май е стандартното по височина, просто модела си е за хубави пътища правен.

А в града си е често явление да се спира по тротоари и там А3 е пълен пас.

Добре, че остана една Лада да я тормозя градско, ама май ще се купува някой джип къса база....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно аз си взех А3, но за града си ми е голяма мъка да карам, извънградско е кеф.

Колата е супер ниска и опирам на много места, всяка дупка си мисля, че ще ми е последна.

След това даже още се прецаках и сложих гуми 195/55/15 с които на магистрала съм цар, ама в града почти не може да се кара.

Мислех си че моята е с някакво кирливо спортно окачване, ама май е стандартното по височина, просто модела си е за хубави пътища правен.

А в града си е често явление да се спира по тротоари и там А3 е пълен пас.

Добре, че остана една Лада да я тормозя градско, ама май ще се купува някой джип къса база....

Ами сложи си нормални гуми. Разликата между 195/55/15 и препоръчаните за теб 195/65/15 или 205/60/15 е доста голяма. Това естествено ако не си объркал някоя цифра. Аз до сега ядове с дупки и височина не съм видял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3 определено не е от ниските коли .. Да не си с някой боди кит вдигащ 63 коня ? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз имам някакви такива съмнения :respekt:

Имаш ли идея как да разбера какво ми е окачването, оная лепенка в багажника ми я няма, някой предвидливо я е махнал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си с някой боди кит вдигащ 63 коня ? :respekt:

:hilezh:

А какво стана с колежката,колежкееееееееееее,имаме ли насока вече? :hilezh:

Редактирано от Konstantin993
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

А какво стана с колежката,колежкееееееееееее,имаме ли насока вече? :rolleyes:

Вие ме стресирахте, особено господина със смяната на памперсите. Много мнения, много нещо благодаря ви на всички :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...