Jump to content

Часовници всички модели!


Recommended Posts

Часовниците които продавам са РЕПЛИКИ ( не са оригинални, но по нищо не им отсъпват) на най-известните марки. Имам повечето видове които можете да видите по магазините на Витошка, като някой от въпросните магазини зареждат от същия човек. Часовниците са със страхотно качество. Само познавачи биха направили разликата. Часовниците имат различни нива на изпълнение като тези от най-високия клас не се различават по нищо от оригиналите. Цените варират според модела и качеството което искате. Има от 60-70лв и достигат до 700лв най-високия клас 1 към 1 с оригиналната версия. От София съм, но няма проблем да пращам и с ЕКОНТ до всички точки на България. Оставям телефон за връзка 0887820998.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колега дай един телефон понеже небачка форума коректно за момента

0887820998. Колегата коректно си е дал номера.

Явно ти пречи некоректната работа на форума. Аз виждам номера и затова ти го изпращам.

По темата: Колега и аз ще се обърна след Нова година към теб, но ще те моля да ми обясниш някои неща. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай едно линкче да разгледаме какво има

аз лично се интересувам от Crazy Colour Dreams на Franck Muller понеже цената на оригинален е стяскаща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега просто дай линк или нещо на което може да се види какво точно имаш по-горе те попитах нещо отговор не получих

Няма как да кача всичко което имам. Сега подготвям един сайт за да кача моделите.

ПС. Crazy Colora на Франк Мюлер го нямам. Имам други модели на Франк Мюлер, пак със шерни цифри, но не са разбркани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

може ли да ми дадеш цена за часовник Hublot bi bang Ayrton Senna

от най-високия ценови клас, който предлагаш.

По-удобно ще ми бъде да отговориш на mail: carparts@dir.bg. Може и на л.с, ако проработят.

Благодаря предварително.

Дай e-mail да ти пратя снимка на модела, който ме интересува, че нещо немога да се оправя тука.

Редактирано от hobbycar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега моля публикув :hilezh: ай няколко модела Breitling с черен циферблат и стоманена верижка с цени.

В момента съм в провинцията. В понеделник привечер ще кача няколко моделчета :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...