Jump to content

Проблем Притрисане при тръгване


Recommended Posts

здравеите колеги имам много гаден проблем карам ауди а4 1.9 ТДИ 90 коня е 1995 година колата като я карам в софия по продалжително на тръгни спри в задръстване и при тръгване почва да се тресе цялата кола и тръгва да гасне ако тръгвам с повече гас още по зле изгасвала ми е няколко пъти така интересното е че не го прави сега зимата само лятото като е топло ако тръгвам на втора без газ на полу саединител не тресе същевременно нещо ми вие от дясно при ляв завои и вече вие и на право дали има нещо общо едното с другото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или пък само каре, което е толкова зле, че от време на време се "заключва" - т.е блокира качествено

Пробвай дали се влияе от навит волан - тръгни веднъж с навит волан наляво и на дясно, ако го прави от всеки път и само в едната посока, има огромен шанс да е каре

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъпото е че зимата не то прави а само като е топло от април месец да октомври ноември тва ме обърква дори ми казаха че тая а4 не е с демпферен маховик щото е първата имало демпфер на самия саединител някои ако може да потварди тия маховици били след 96 - 97 нататък така ми каза некав колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои друг мнение за тва тресене няма ли да даде :rolleyes:

моята б3-ка имаше същите симптоми оказа се притискателен диск аз мислех че е свършил феродовия но тои беше добре притискатела беше посинял целия явно предишния собственик е бил състезател и go e прегрявал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...