Jump to content

Продавам джанти от Audi A4 S-line 2007 18 цола


Recommended Posts

Един колега търси точно такива. Ха да видим сега дали ще ги вземе, че се прави само тук във форума. Колко е ЕТ и централния отвор? Дай парт номера направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тая цена 3 комплекта ли даваш незнам специално този модел оригинално да го има по малко от 19 цола и пребоядисвани ли са че като гледам отватре не са многозапазени

Редактирано от Borislav Borisov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Договаряне при сериозен интерес!!!

Каква е цената колега?

Може цената да повиши интереса! :hilezh:

А колко мм е централния отвор?

Редактирано от Васил
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички незапознати джантите са оригинални,карани и свалени от Audi A4 S-Line 2007, 18 цола са,19 цола слагат на RS4 и са абсолютно еднакви. Тези не са пребоядисвани ,не са криви ,двете имат леки забележки,a гумите имат 7,5 мм грайфер при нови 8мм , цената се коментира на място. За колегата Борисов имам 16 цола 600лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички незапознати джантите са оригинални,карани и свалени от Audi A4 S-Line 2007, 18 цола са,19 цола слагат на RS4 и са абсолютно еднакви. Тези не са пребоядисвани ,не са криви ,двете имат леки забележки,a гумите имат 7,5 мм грайфер при нови 8мм , цената се коментира на място. За колегата Борисов имам 16 цола 600лв.

Лошото е че няма да ми станат заради диска много е малак :rolleyes: иначе ако искаш мога да ти продам мойте 19ки да имаш оригинала на това което продаваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае разбирач, би ли ми казал, къде и кога си виждал джанти реплики с щампа и продуктов код на ауди?

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти много неща незнаеш

Така е,трябва да се ограмотиш малко!!! Джантите са оригинални, карам ги същите на моята,дори и гумите са ми същите.

Да се счита за Ъпване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...