Jump to content

Външен термометър за 80 B3 `89


Komandira

Recommended Posts

След десетки изчетени теми за външните термометри на Б4ките и тук таме някоя за Б3ки, реших да пусна едно запитване към по-напредналите от мен колеги в тая област! Решил съм да си сложа термометър(ако въобще е възможно) да ми отчита външната температура! Проблемът е, че нямам нито дисплей, нито датчик, нито каквато и да било инсталация! :) Та въпросът ми е, има ли колеги, които да са правили такава интервенция в колите си? Може ли въобще да стане нещо с оригинално дисплейче от Б4 или Б5 например(като това)? Или ще трябва да се задоволя с някое китайско, внедрено по-някъкъв начин в таблото ми?! Добавям снимка на моето табло, за да е по-ясно! Ще съм благодарен на всякакви мнения, коментари и идей! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтирах си такъв термометър.На таблото си има оригинално място за него.Снимката на твоето табло където пише VDO,под него има един широк прозорец.Това е слюда която като се махне се открива отвора за термомртъра.Трябва да се свали таблото и ще видиш къде е точно мястото отзад. :) Ще трябва обаче да се намери оригинален термометър и датчика за външната температура,който се монтира в бронята.Има теми във форума за монтаж на термометър със схема на връзването му.

п.с.Ето една хубава тема:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=33027&hl=%F2%E5%F0%EC%EE%EC%E5%F2%FA%F0+%E7%E0+%E2%FA%ED%F8%ED%E0+%F2%E5%EC%EF%E5%F0%E0%F2%F3%F0%E0

Редактирано от veselin velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някои колега има в повече от тези дисплеи да пише и аз искам да си сложа :bia:

при мене мисля че няма да ми трябва датчика защото съм с климатроник и мисля че има такъв датчик

защото на климатроника от сервизното меню ми дава външна температура :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото на всички! :)

Аз търсих в търсачката и може би за това не съм я погледнал тая тема, защото е за Б4! Специални благодарностти на veselin velchev

Ще търся датчика и дисплея и като се позатопли, ще си поизцам ръцете :hilezh:

П.С. Забравих да попитам, има ли значение от кой модел ще е датчика и дисплея?

Редактирано от Komandira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото на всички! :hilezh:

Аз търсих в търсачката и може би за това не съм я погледнал тая тема, защото е за Б4! Специални благодарностти на veselin velchev

Ще търся датчика и дисплея и като се позатопли, ще си поизцам ръцете :hilezh:

П.С. Забравих да попитам, има ли значение от кой модел ще е датчика и дисплея?

на Б3,Б4 и ауди100 датчиците са еднакви.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя датчик го резнах от една А4-ка заедно с куплонга.

Преди това го видях същия на Пасат 4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...