Jump to content

Не показва температурата на водата


mp5

Recommended Posts

Колеги,след ремонт при които сменях гарнитура на главата,шлайф и припасване на клапани,колата не показва температурата на водата,преди това всичко си работеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали са ти закачени всички датчици,който сте разкачвали при ремонта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Виж сега: Ако знаеш кой ти е датчика за температурата можеш много лесно да го провериш. Кабела който отива към него го дай към маса и виж ако стрелката мръдне ( би трябвало да отиде в крайно дясно положение ) значи датчика ти е за гюма. Провери и за слаба връзка или скъсан кабел. Схемата е проста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой точно от трите е,но почистих клемичките и дадох всичките "на късо" стрелката не мръдна.

Редактирано от mp5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не на късо а към маса- корпус,към метал. Сложи една снимка и ще ти кажа кой кабел е. Трябва да е единичен до колкото помня. Имах такава кола преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единият от датчиците на пластмасовия тройник. Единия е син, но на теб ти трябва другия, който е бял, кафяв, сив или др. :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффф ... За пореден път ... Неговият датчик може да е от другият модел ... Този който е на резба ... Провери и таблото,ама ми се струва малко вероятно VDO-то да е като оназ,даже не знам и как да го нарека,недомислица UN4!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих една тема в която много добре е обяснено със снимков материал http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=45233

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...