Jump to content

Проблем с ГНП или нещо друго?


fotunato

Recommended Posts

Здравейте колеги.Миналия четвъртък както си карах и колата изгасна на пътя.Приятел дойде и ме дръпна от пътя да не ме удари някой.След като паркирахме колата аз я пробвах да запали още веднъж и резултата бе следния-запали и угасна отново.Следващия ден с приятел на когото имам пълно доверие като я закачихме на компа се оказа че няма никаква кореспонденция между помпата и двигателя.По мнение на приятеля ми електрониката на горвната помпа е заминала. След повторен разговор с въпросния Авер и споменаването че колата на 2 пъти запали и угасна ми каза че може да е и само клапана който управлява подаването на гориво към помпата.Моля помагайте колеги.Колата се намира в Бургас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам подобен проблем само ,че моята както палеше и изведнъж до там няма палене .Сега е в сервиз какво ли не гледаха,бушони,стартери,акумулатор,ГНП ,датчик колянов вал нямаа оправия та вече 5-и ден чакам да видим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята я прегледах в Ауди сервиз и казаха че е или клапан некакъв или платката на помпата.Утре схте се разбере като я закарам на Камикадзето.Благодарско за мненията

Колега имам подобен проблем само ,че моята както палеше и изведнъж до там няма палене .Сега е в сервиз какво ли не гледаха,бушони,стартери,акумулатор,ГНП ,датчик колянов вал нямаа оправия та вече 5-и ден чакам да видим

На мене ми препоръчаха Камикадзето под моста Там ще я карам утре да видим какво и еБлагодарско за съвета.

ако е помпата в лозово има много читави майстори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

ако е помпата в лозово има много читави майстори

и там имат лаптопи Редактирано от NIKELL BEGA4KA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...