Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

току що си тръгна и първото Ауди 80 2.6 с механична газ. АВТОПИЛОТИРАНО.

от 09-до 14 часа, колата се сдоби с автопилот и Бордови компютър. Пожелавам му на колегата само безаварийни километри.

Който иска да се сдобие с темпомат с вакум, ще трябва да побърза, че комплектите намаляха при колегите.

колега искам и аз Темпомат!!! щом вече става и за механичната газ да идвам! моето е Ауди А3 1.8 97г. з механична газ. Само ми кажи колко пари да си приготвя и дали всичко останало е от теб или аз трябва да търся и купувам части?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здравейте от днес предлагам и лостчета за мигачи с копчета за овтопилот Фабрично.

цената за чисто ново лостче за А6 С5, А-3, Голф 4, пасат Б5 и Б5.5 е 50 лв. заедно с монтажа, окабеляването и активацията на автопилота става общо 90 лв.

цените за поставяне на автопилот, с или без оригинална ръчка са си същите каквито бяха и са описани по-горе в темата.

Лостчета за А4 и А6 С4 с доставка до седмица, като цената все още не знам каква е, ако има желаещи ще проверя и ще кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много доволен съм от колегата темпоматчето бе поставено изключително бързо, въпреки липсата на окабеляване и работи чудесно. :zustimm:

Уникална екстра, който я няма да се възползва.

Редактирано от Stanislavg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега!За AUDI А6 2.5TDI 2000г.имаш ли ориганално лостче,ако имаш колко ще струва темпомата?Имам път във вторник и сряда в Пазарджик.Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега каза, че можем да питаме.Имам един въпрос.Колата ми е Ауди А6 96г. Имам си фабричен темпомат.Наложи се да сменя компютъра.Намерих от кола, която няма темпомат.Въпросът ми е как да активирам наново темпомата.

Благодаря предваритело.

Имам на разположение VAG COM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега искам да попитам за Ауди 100 - 1992г.- става ли ? и ако става може ли да се уговорим нещо за 02.06.2012г.ще пътувам за София и мога да се отбия в Пазарджик за монтаж? :bia::help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се но не уточних модела на двигатела :zustimm:

Колега искам да попитам за Ауди 100 - 1992г.2.5 дизел мотор ААТ- става ли ? и ако става може ли да се уговорим нещо за 02.06.2012г.ще пътувам за София и мога да се отбия в Пазарджик за монтаж? :bia::help:

Редактирано от ogiboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здрасти колега, да те питам дали може да се сложи темпомат на а6 2002 г ASN 3.0 quattro tiptronic 220 ph , Бензин без жило на газта(или не го виждам)? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колега,а как стои въпроса с автоматик? Има ли някакво значение?

не колега няма значение скогостната кутия.

Здрасти колега, да те питам дали може да се сложи темпомат на а6 2002 г ASN 3.0 quattro tiptronic 220 ph , Бензин без жило на газта(или не го виждам)? Благодаря предварително.

може колега процедурата е същата както при другите двигатели, цената е 40 лв.

Благодарности към двамата братя !... А бе професионалистите са си професионалисти!!! :bia:

мерси колега, и нали знаеш, ако решиш да махаш звяра първо на мен кажи.

Редактирано от toshkov81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...