Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Евала на колегата! За съжаление добрите хора, като него вече са на изчезване в нашата мила родна страна... Не разбрах само за АДР моторите, реши ли проблема и може ли да им се монтира безпроблемно темпомат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей колега, та по тоя повод за темпомата ме интересува дали може да се сложи и на моето Ауди. Колата е А4 97' 1.8 Турбо мотор бензин и има жило на газта. Мерси предварително. Ако може ще се преориентирам към Пловдив скоро да ми сложиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги, аз реших въпроса със жилата - взех си от морга един темпомат комплект и си го сложих, вече десния крак почива доста!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера и аз съм оборудван с темпомат . Коляма гъзариика си е , много бързо се свиква , и при мен , май наистина осезаемо свали разхода.

Колегата е супер точен , и работи много добре . А цената е направо супер :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

засеуга имам само ходене до стара загора. но ако се организирате, ще доида, понеже за стра загора май няма желаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колега само май не си оставил някакъв телефон или аз не го виждам ...? може ли и какво ти е работното време през седмицата и събота и неделя

мерси !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата nobody_lbg който е пуснал подобна тема по назад във форума вече е намерил решение на колите с жила на газтта. А цената е :A4 Typ 8D B5 - без електронен педал на газта – 695лв :steinigung: Предполгам че няма смисъл да се прави колкото и да се смъкне цената пак няма да е изгодно за този вид коли :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако имаш път към София ме имай предвид

0878799186 / 0889778817

с уважение Божо

И аз съм желаещ за темпомат,ако идвате към София и мен ме имайте в предвид.

0878944106 Иван

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искаш ли на 9-и или 10-и юли (събота или неделя) да се разходиш до Плевен да сложиш няколко темпомата. Ще ти платим нафтата. Досега сме 4 коли, но мисля, че няма да е проблем да се съберат още 2-3. Още повече, че сега доста колеги от Плевен ще прочетат това и ще искат и те. Досега колите са все VW, дизели, абе тънката лайсна... Имам сервиз и не е проблем там да стане работата. Целия ден ще правиш темпомати на воля. :hilezh:

Редактирано от tonygti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма никакви проблеми колега, само кажи кога и идваме. тъкмо днес се връщаме от Враца, колегите там са супер, Сложихме на няколко Врачански Аудита Автопилоти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за София никой ли не иска да се организираме?

когато кажете колеги, поне София е малко по-близо.

Ние сме на линия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако имаш път към София ме имай предвид

0878799186 / 0889778817

с уважение Божо

И аз съм желаещ за темпомат,ако идвате към София и мен ме имайте в предвид.

0878944106 Иван

Ето ме и мен,включвам се на мига,но поне още 2-3 коли трябват за да вържем бюджета.

Колеги ако сте навити да се разберем с момчетата и да идват в събота,от мене тока и гаража.

Ако има още желаещо моля да си оставят телефония номер,да мога да се свържа с тях и да се разберем.

за сега сме 3 коли

Редактирано от patureto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, изпуснал съм разходката ти до Враца и много ме е яд... Ако отново се сформира група и идваш насам моля те пиши ми едно лично! Имам огромно желание за темпоматче! Поздрави и ЪП-че на темата!

до колкото разбрах на почти всички дизели става, на а3 1.9tdi 90-те коня (не си спомням кой код на мотора беше) няма да е никакъв проблем ?

Редактирано от streetracer1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, изпуснал съм разходката ти до Враца и много ме е яд... Ако отново се сформира група и идваш насам моля те пиши ми едно лично! Имам огромно желание за темпоматче! Поздрави и ЪП-че на темата!

до колкото разбрах на почти всички дизели става, на а3 1.9tdi 90-те коня (не си спомням кой код на мотора беше) няма да е никакъв проблем ?

няма проблем за твоя мотор колега, засега мисля че ще е най-удачно ако ходим до Плевен да дойдеш там че е най близо до теб.

Пък ако се намерят още хора за Враца ние пак ще дойдем.

А за София, когато се разберете само звъннете и ще дойдем.

Ето го телефона отново, 0898364628 Жоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи много от датата колега. По веднъж в месеца ми се отваря път към Плевен, но ако не съвпаднат плановете в крайна сметка ще чакам за Враца или някой ден ще ти гостувам :zustimm: Няма ограничение във времето през което ще се предлага услугата, т.е. няма опасност да спреш да поставяш екстричката ?

Редактирано от streetracer1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...