Jump to content

СУПЕР сервиз


kinjal

Recommended Posts

Както бях споменал в една тема,моята бангийка прави 140км.ч. и умира :D Надявайки се че е дебитомера,го замених с друг(временно)и се убедих че проблема не е в него.Днес реших да намина в сервиза на WV и AUDI в Бургас и да видя как ще се произнесат там.Повъртя се едно момче около нея и.........."ами едва ли ще можем да разберем какъв е проблема тъй като компютърът и е от старите и не дава точна информация".Тъй ли- казвам аз -и сега какво ще правим ?"Ами не знам,особенно ако не е голям проблема както и изглежда едва ли ще можем да го открием".И така силно удовлетворен от техните услуги и способности си запалих авудито и бррррръм към дома :D .

AUDI B4 1.9TDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някакво име или координати,че ако закъсаме по морето да знаеме,къде да не ходиме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа B.A.D.J.O. Вината си е твоя. Като си копуваш следващата кола отиваш първо при тях и ги питаш, от кои Аудита разбират и си копуваш такова. Само да не е последен модел защото те и от тях не разбират.

Във Варна е същата работа, по-точно Аутотрейд - бивш VW & Audi Сервиз, сега само VW. Сервиза на Audi е нов и още не съм го ползвал за диагностика.

В БГ се правят големи и лъскави сервизи, в които работят некадърни механици, поне повечто от тях. Вземат ти пари за нищо и си късметлия ако изкарвайки колата от сервиза е поне в същото състояние в което си я вкарал, а не по-лошо. Приемчика те гледа като изкопаемо и ти пробутва частите за ремонта на двойна цена - поне опитва. Всичко се доставя от фирмения магазин, в който ако отидеш намираш същите части за доста по-малко пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някакво име или координати,че ако закъсаме по морето да знаеме,къде да не ходиме!

В Бургас никъде недей ходи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако си мислиш че само в Бургас са такива добри майстори :D

Колко пъти отивам за съвсем дребни неща и ме гледат като извънземен или като вдигна капака и се почва едно лелеееееее гледай гледай :D:D ...

чудя се как са ги взели на работа :P такива момци

може да се повторя но ще го кажа такива като Васко1 :D са много малко при такива хора да ти е кеф да отидеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам че в София има доста кадърни момчета но,не мога за всеки проблем по автомобила да идвам до там както веднъж вече направих :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още неволи от майсторите в Бургас. :)

http://www.stark-net.net/forum/index.php?s...ic=2710&hl=shit ;)

Редактирано от Smokie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти си абсолютен ФЕН, като го гледам на снимките и ще се попикая от смях - ама важното че ти е свършило работа - даже 120 викаш си вдигнал с това приспособление :) - ФЕН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И КАКЪВ Е ИЗВОДА не ходете в Бургас!!! Има един майстор в Бургас и той е Любо-Аудито сервиза му е в Горно Езерово,аи ходи при него градски,и ако имате проблем там е решението му.нема такива Бова -кар и тн....

Редактирано от audiRS2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Юнитрейд са страшни негодници

1.Реглаж на предницата вика волана ти стои на криво ама нищо му нямаше преди сега стои на криво

2.Забравили да сложат някакъв капак на климатроника и в един порой кум силистра се наводни цялата кола имаше 5 пръста вода и компютъра кат се намокри и в ебати и пороя и се свалиха стъклата и така съм карал та истинах и бях с бронхит от тоя порой и ми се прецака и дисплея.Чисти НЕГОДНИЦИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Юнитрейд са страшни негодници

1.Реглаж на предницата вика волана ти стои на криво ама нищо му нямаше преди сега стои на криво

2.Забравили да сложат някакъв капак на климатроника и в един порой кум силистра се наводни цялата кола имаше 5 пръста вода и компютъра кат се намокри и в ебати и пороя и се свалиха стъклата и така съм карал та истинах и бях с бронхит от тоя порой и ми се прецака и дисплея.Чисти НЕГОДНИЦИ

Това на А6-цата ли бе, как не си ги убил тия бе, това да не е да ремонтират лада :hilezh::hilezh::) Ебахти шибаните некадърници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алооооооооооооооооооооооо само ваското1 само при него ходя.............от 2 години .........................0889-278-345..............ходих при него с голфа сега с ауди..........човека е свестен и разбира........... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дабе човек на 6-цата на 22 съм и дигнах кръвно.Сега съм намерил един много стабилен в плевен страшен е той ми оправи всичко тогава и вече само при него ходя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И КАКЪВ Е ИЗВОДА не ходете в Бургас!!! Има един майстор в Бургас и той е Любо-Аудито сервиза му е в Горно Езерово,аи ходи при него градски,и ако имате проблем там е решението му.нема такива Бова -кар и тн....

Любо Аудито не го знам. Горно Езерово мисля не е в Бургас.

Ясно и точно казах в Бургас добри майстори за Ауди/ФВ НЯМА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа B.A.D.J.O. Вината си е твоя. Като си копуваш следващата кола отиваш първо....

Cocteau,нещо не си ме разбрал :birthday: !

Аз не се оплаквам от колата си,а се осведомявам,къде по морето бих могъл да си я оправя,ако закъсам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...