Jump to content

Recommended Posts

:dance: Колеги спрял съм се на два модела летни гуми според вас коя гума е по добра

Гумите са FALKEN ZE 912 и GOODYEAR EXCELLENCE размер 205/55/16

Благодаря предварително! :wall:

post-49411-0-11615100-1300740844_thumb.j

post-49411-0-73361300-1300740857_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Falken-a го водят всесезонна гума и в тазгодишния тест на АДАК са се представили доста зле, за този модел на Гудиър се чува че го нямало на пазара.

Dunlop също е много добър избор за този размер и цената му е конкурентна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Falken-a го водят всесезонна гума и в тазгодишния тест на АДАК са се представили доста зле, за този модел на Гудиър се чува че го нямало на пазара.

Dunlop също е много добър избор за този размер и цената му е конкурентна

:wall: за този Dunlop SP 01 ли става въпрос

:dance:

post-49411-0-49022700-1300741472_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VIDA SPORT най добрата гума ... като свърши грайфера.. нарязваш.. и си готов... за още 4/5 сезона :hilezh::hilezh:;)

GOOD YEAR... карам с такива вече... това лето ще ми е 4/то..

Колата я купих с такива гуми.. доста са добри.. Б4/АБТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Колеги спрял съм се на два модела летни гуми според вас коя гума е по добра

Гумите са FALKEN ZE 912 и GOODYEAR EXCELLENCE размер 205/55/16

Благодаря предварително! :hilezh:

Виж Фалкен ФК 452...Този модел не го бива, който си избрал...

GOODYEAR EXCELLENCE ...не изглежда зле, но ме съмнява да има добро поведение на мокро и против аква планинг...

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж Фалкен ФК 452...Този модел не го бива, който си избрал...

GOODYEAR EXCELLENCE ...не изглежда зле, но ме съмнява да има добро поведение на мокро и против аква планинг...

:flehan: между другото Фалкен452 и GOODYEAR EXCELLENCE са на една и съща цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани го тоя Фалкен.

Какви пари въврят?

Старозагорския "разбирач" пак се обади неподготвен :hilezh:

Фалкена/FK 452/ е отлична гума,най-вече като загрее,което значи,че с оглед на настъпващите жеги поведението ще й е отлично.

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз се колебая между Semperit Speed-Life и Kleber Dynaxer HP2. Търся гума срещу аквапланинг, и за двата модела изчетох доста добри писания и се накланям към Semperit-a, само не му знам цената на него. Моля споделете мнение :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз се колебая между Semperit Speed-Life и Kleber Dynaxer HP2. Търся гума срещу аквапланинг, и за двата модела изчетох доста добри писания и се накланям към Semperit-a, само не му знам цената на него. Моля споделете мнение :hilezh:

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=11360638.153.25539&typ=R-153978&ranzahl=4&Breite=205&Herst=Semperit&Quer=55&Felge=16&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=153&sowigan=So

http://www.bggumi.com/eshop/search/?cat=0&i_width=205&i_height=55&i_length=16&type=1&manufacturer=SE&search=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз се колебая между Semperit Speed-Life и Kleber Dynaxer HP2. Търся гума срещу аквапланинг, и за двата модела изчетох доста добри писания и се накланям към Semperit-a, само не му знам цената на него. Моля споделете мнение :zustimm:

Имам около 30 000км и в момента съм с такъв Семперит...215/55/16. Просто миналото лято малко преди да си поръчам Фалкена ми изпадна на супер цена нов. Честно казано не е зле, от групата на Континентал е, но не ми харесват меките бордове като на зимна гума, което в завой не е много приятно, но за това пък са тихи и комфортни и на мокро са добре също. Имам и един такъв комплект Дънлоп СП 225/50/17 рънфлат , но не са ми готови джантите за да го обуя и да видя как е... :)

Мани го тоя Фалкен.

Какви пари въврят?

:hilezh: Може ли да си толкова зле, а уж си БМВ фен...или всъщност това е причината... :)

За "Фалкен дрифт тийм" не си ли чувал ?

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm: между другото Фалкен452 и GOODYEAR EXCELLENCE са на една и съща цена :bia:

Ако трябва да избираш между двете по добре вземи GOODYEAR-а за тази цена.А цената на Фалкена трябва да е доста по ниска :bia: ...и си е много хубава гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tunt много са евтини за тия пари аз гледах 195/55/15 на dunlop sp 1 едната беше 170 лв с отстъпката на 140 ама твойте евтини взимай.

иначе сега има промоция в диана центъра гуми с стар дот с по 20 % надолу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tunt много са евтини за тия пари аз гледах 195/55/15 на dunlop sp 1 едната беше 170 лв с отстъпката на 140 ама твойте евтини взимай.

иначе сега има промоция в диана центъра гуми с стар дот с по 20 % надолу

аз говоря за 16-ки не за 15-ки :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tunt много са евтини за тия пари аз гледах 195/55/15 на dunlop sp 1 едната беше 170 лв с отстъпката на 140 ама твойте евтини взимай.

иначе сега има промоция в диана центъра гуми с стар дот с по 20 % надолу

Пусни ми ЛС с размер да ти дам страхотни цени на гуми с нов дот :gruebel:

Същото важи и за колегата пуснал темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фалкен 452 си иска висока температура. Не знам как я дават за мокро, като при първите капки изстива и става на пластмаса. Наблюденията са ми върху две-тригодишни гуми. Може като чисто нови да са били по-добре:).

Ама на тези пари някъде е и Bridgestone Turanza er300.

er300 е силно "overpriced" гума, т.е. качеството не отговаря на цената.

A за 150 си взима Eagle F1 и спора приключва :hilezh:

Май това предложение изчерпва темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иигъл ф1 205/55 16' и 225/45 17' след Пирели П6000, Барум Бравурис, Мишелин пилот спорт този Иигъл Ф1 е най трагичната гума с която съм карал! сега, ако има нов нищо не мога да кажа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш предвид стария модел GS-D3, с V образните канали. Карал съм го в размер 215/40/ZR16. Освен, че беше една идея по-шумен в диапазона 40-60км/ч други забележки нямам. За мен си остава най-добрата гума, която съм карал - и на сухо и на мокро (но не съм и карал други толкова ниски гуми).

В темата, обаче се предлага новия модел F1 Asymmetric, който е доста по-различен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...