Jump to content

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Guest HITMAN

Recommended Posts

как можем да *поправим грешката?

:D следващият път пак се събираме ауди и бмв на 1 място, и без простотии и пубертетски изказвания след срещата...

*като казвам поправим имам в предвид от страна на членовета на ауди клуба и от страна на членовете на бмв клуба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...mrazim se kato niakakvi palni maloumnici :D  :D  :D

и ако някой може да ми даде смислен отговор защо е така...

според мен и от двата клуба сме си виновни не само от ауди или бмв...май доста измежду нас имат някакво неизживяно детство или комплекси се избиват знам ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако въобще някога мога да разбера какво е това малоумие, което обзема хората така лесно... Тази необходимост от "принадлежност" и веднага конфронтация с тези от различните принадлежности. "Ние от Плейстейшън" срещу "ние от Сега", "ние от PC" срещу "ние от Макинтош", "ние от Ауди" срещу "ние от БМВ", това е тотален идиотизъм, честно. Тия дето карат Ауди и тия с БМВ различно IQ ли имат, опашки ли им растат, различни ли им са пишките по размер, кво значи "разказахме им играта на тия", "този полигон откога е наш", баси мамата :D Некви хора, карат си бу-тата, помагат си и си приказват у форумите, ся ако си продам Аудито и си купя БМВ ще стана ли "ние от БМВ"? Откачени истории

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

i kvo losho ima ot malko drangane, ne useshtate li 4e taka se izliva izlishnata negativna energiq koyato bi mogla da otide drugade, kato 4upene na telefonni budki i pro4ie. kato 4ovek si izlee negative energy varhy nqkakvi virtualni hora se uspokoqva i otpuska i ne misli izvestno vreme za gluposti.

bazikam se

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kwo znachi da spazwame dobria ton?!?!

Komu e nujno, wseki prawi towa koeto si iska, za towa internet e narechen "swobodna zona"!

Lock-waneto na temi e nai-golemata typotia koqto moje da syshtestwuwa!

Kogato izjiweem wsichko towa neshtata shte se oprawiat i shte krotnem.

Az mislq che patardiata deto si q wdigame si e mnogo zabawna!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че можем да вдигаме патардия и без да се обиждаме!!!!!

Кво ни пречи да спорим без да се караме :?: :?: :?:

Все се стига до караници, обиди и т. на т. е това не го разбирам. Какво ни пречи да го избиваме на майтап :?: :?: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. RESPECT ZA BMW I ETC. NO SPAZVAITE DOBRIA TON ..

RESPEKTA KYM BMW E S POJELATELEN HARAKTER, KAKTO I KYM MB I KYM HONDA I WSICHKI DRUGI!!!

SYSHTIA RESPEKT E I KYM HRISTO STOICHKOV DA KAJEM, NIKOI NE E DLYJEN DA GO HARESWA ILI DA GO UWAJAWA, TOWA E WYPROS NA LICHEN IZBOR!!!

OK?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на следващата обща среща да се викнат и феновете от Мерцедес Клуб и да си направим едно Ауди&БМВ vs Mercedes :D Може да се получи добре

или пък да се направи една среща Пежо БМВ и Ауди под надслов "Един за всички всички за един!" :D))) един (клуб) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kwo znachi da spazwame dobria ton?!?!

Komu e nujno, wseki prawi towa koeto si iska, za towa internet e narechen "swobodna zona"!

Lock-waneto na temi e nai-golemata typotia koqto moje da syshtestwuwa!

Kogato izjiweem wsichko towa neshtata shte se oprawiat i shte krotnem.

Az mislq che patardiata deto si q wdigame si e mnogo zabawna!

Ами "да се спазва добрият тон" значи да се проявява уважение към всички, които пишат без значение дали сме съгласни с тяхното мнение. Естествено, езка също трябва да е изчистен от определен род "национален фолклор".

Така е Интернет е "свободна зона", но това не значи, че всеки сайт и форум са такива. В сайта "админа" е БОГ и определя правилата - на който не му харесва има пълната свобода да си направи собствен сайт и да си събере подходяща за манталитета му публика....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

az pyk sym v pylna podkrepa na HITMAN. Mnogo e lesno chovek da byde prostak!! SHto ne se napynete malko i vmesto da se draznite, ne napravite neshto za DOBRITE OTNOSHENIA mejdu klubovete. Ako ima chak takiva nervaci, koito ne mogat da si podtiskat otricatelnite emocii, neka si namerqt drug nachin za izrazhodvaneto im!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям,но след като е измислена топлата вода в BMW-клуба,няма какво да го мислят аудистити.Става пуберски спор-ключ,пишеш на латиница-последно предупреждение и чао.Трудно ли е-не,елементарно ли е-да;да го направи и клуба на марсианците-след това Ауди клуб ще поразмисли,ще направи няколко срещи на Бояна и до там. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

predi dve sedmici si kupih Audi :lol: predi tova imah BMW, no Audi-to me kefi pove4e...Njakoi ste mi kaje li kakva e celta na tozi klub, imate li sresti, ako imam problem s kolata (ne daj si boje) kak da ne otida v porednia durven serviz i t. n. ste se radvam ako njakoi ot starite 4lenove na kluba me napytstva...i oste edin vypros: njama li praznenstva za priemane na nov 4len i piivane za bezavariino karane ? :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

predi dve sedmici si kupih Audi :D predi tova imah BMW, no Audi-to me kefi pove4e...Njakoi ste mi kaje li kakva e celta na tozi klub, imate li sresti, ako imam problem s kolata (ne daj si boje) kak da ne otida v porednia durven serviz i t. n. ste se radvam ako njakoi ot starite 4lenove na kluba me napytstva...i oste edin vypros: njama li praznenstva za priemane na nov 4len i piivane za bezavariino karane ? :lol:

По ред на номерата:

1. Честито за Аудито - направил си правилния избор :lol:

2. Имаме срещи - има цял подфорум за целта.

3. Има и цял подфорум за сервизи, ремонти и т.н.

4. Препоръчително е да пишеш на Български и на кирилица :)

5. Празненствата ги организират новите членове, пийването също :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен за колата и добре дошъл в клуба!  :wink:

ДОБРЕ ДОШЛА :!: :!: :!: :lol::lol::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...