Jump to content

Купувам платнен салон A4 B5 Avant


smg

Recommended Posts

Търся читав салон за A4 B5 Avant с оригинален подлакътник и кори. Ако е от дълбоките още по-добре.

Задължително да е платнен и в добро състояние. Имам си кожен(светъл), който искам да сменя. Може да направим и бартер с някои ако има желание.

Обратна връзка - на лично съобщение.

Редактирано от smg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на моя салон...

Има обичайните въздушни възглавници странично. Има и лумбална настройка на нивото на кръста. Споменавам го, защото не знам, дали всички салони на А4 имат такава. Има минимални експлотационни забележки по левия борд на шофьорската седалка. Вижда се на снимките.

IMAG0023.jpg

IMAG0024.jpg

IMAG0025.jpg

IMAG0028.jpg

IMAG0029.jpg

IMAG0030.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен салон колега. Много ми харесва. Ще ми кажеш ли само защо си рещил да се разделиш с тази кожа :bia:

п.с. ако не бях и аз с кожа, веднага ти отнасях салона просто ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип търся да купя салон. А не да продам моя.

Съгласен съм на бартер, ако намеря платнен който да ми хареса, и да отговаря на някои изисквания. Интересувам се дали обикновенните салони имат настройка на лумбалната област? Също така дали всички имат ски сак? Защото тези неща са важни за мен, най-вече лумбалната настройка.

Причината да искам да сменя салона е, че като цяло не харесвам кожа. Просто досега не бях карал кола с кожа и установих, че не ми допада. Въпреки, че наистина изглежда добре с този цвят.

Който има предложение - нека постне снимки в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега имам ето такъв салон в много добро състояние е 50лв за всчики седалки,шофйорската има много лека забележка около 3см протрито само това е,ако решиш 0898416823

post-49419-0-31022900-1302425100_thumb.j

post-49419-0-82877100-1302425111_thumb.j

post-49419-0-24554800-1302425130_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Купувам салон за Ауди а4 Б5 комби 2000г. или само шофьорската седалка ! Предпочитам да е оригиналния, да не само кожа, да няма подгрявания на седалките ! Предлагайте в темата, ако нещо ми хареса за връзка ще Ви търся или на лично или на GSM ако оставите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...