Jump to content

Смяна на накладки


Recommended Posts

Здравейте, карам А3 и от скоро започнаха да ми стържат спирачките.

Предполагам и се надявам да са накладките, а не дисковете, а и при оглед не забелязвам да има неравности по дисковете или други видими дефекти.

Бихте ли ме посъветвали къде е най-добре да се отиде за мнение и откъде ще ми излезе най-изгодно да си купя накладките (ако са те).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти ако покараш 2-3 дни с добре стържещи на желязо накладки ще си готов и за смяна на дискове....

Погледни дали наистина са те, ходи на сервиз или вдигни на крик, гледай вътрешната накладка - тя има навика да се износва по-бързо. Не си купувай нищо, преди да се идентифицира точно проблема ....

Вече от къде да си вземеш накладки - много зависи колко пари ти се дават, но от спирачки пари не се пестят, че после отиват по тенекеджии, адвокати и доктори... та вземи си хубави накладки, а не ефтинджос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марки накладки бол,само дето повечето свирукат и ядат дискове :bia:

Накладките сам можеш да видиш дали са за смяна ,не ти трябва сервиз който да ти смени и половината предница :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих при ето тия момчета, точно за накладките и останах доволен. Иначе сложих Pagid и са леко меки но спират Ч)

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=91164&st=0&p=1395697&fromsearch=1entry1395697

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...