Jump to content

Recommended Posts

Малко да ви помогна. Става дума най-вероятно за tapatalk плъгин. Който ми прати съобщение през него ми дава друг линк горе в дясно, а именно този файл липсва. Другите съобщения сa ок.

Редактирано от sky
Адрес на коментара

Според мен пхп файла е в грешна директория - /forum/mobiquo, вместо в /forum. Или е грешно настроен плъгина.

Някой с фтп достъп ще го погледне като прочете. Писал съм ЛС на администратор.

Адрес на коментара

Аз също да използвам темата - по неизвестни на мен и други причини се "губят" лични съобщения и не достигат до получателя.

Рядко, но се случва и не само на мен. :gruebel:

Имате ли представа каква би могла да е причината??? :blink:

Адрес на коментара

The requested URL /forum/mobiquo.php was not found on this server.

Не е това пътя. През броузер ли го отваряш? :) Плъгина си е там и работят, messages, topics ... проблема предполагам е при теб.

Според мен пхп файла е в грешна директория - /forum/mobiquo, вместо в /forum. Или е грешно настроен плъгина.

Някой с фтп достъп ще го погледне като прочете. Писал съм ЛС на администратор.

На правилното място е .. конфигуриран е да е там. :zustimm:

И при мен има проблем през Tapatalk 2 . отваря ми форума , но не и темите

Пробвай да махнеш и сложиш пак мобилното приложение. При мен на айфона и андроида на колегата баца.

Адрес на коментара

Ами защо ми показва това URL на съобщението? Като сложа на листа и то ми ги скролва надолу. Само на едно съобщение е такова, на другите е index.php и то си работи добре. Странна работа.

Адрес на коментара

Тоест като някой ти прати лс през тапаталк ... а ти цъкаш през броузер става това?

При мен работи и този вариант.

Адрес на коментара

Близо сме

Server error

The website encountered an error while retrieving http://audibg.com/forum/mobiquo.php...... It may be down for maintenance or configured incorrectly.

Here are some suggestions:

Reload this webpage later.

HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request.

Сега ми дава бял екран и нищо не ми зарежда.

Редактирано от sky
Адрес на коментара

Hello,

This email is to notify you that a newer version of Tapatalk Plugin for your forum system has been released.

Your forum name: AUDI CLUB BULGARIA

Your forum URL: http://audibg.com/forum/

Вчера излезе нова версия на плъгина .. ей сега ще го ъпдейтна

Адрес на коментара

Някой да има идея защо не мога да влезна през тапаталк в "Техника, електроника" и по точно в темата за iPad 3 ?

Дава ето това:

Sent from my iPhone using Tapatalk

щото нямаш айпад 3

купи си и ще влизаш

капиш

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...