Jump to content

AUDI A4 (S4) B5 Ръководство на потребителя


Lego

Recommended Posts

Сканирах ръководството на потребителя на колата - немска версия:

Ръководство на потребителя

Бърз справочник

post-41765-1264947377.jpg

Редактирано от Lego
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми други приятели са го свалили вече, даже единия от Англия - без регистрация . . .

а и аз имам достъп без да съм се логнал . . .

Редактирано от Lego
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що пробвах не става. И от втория линк изтеглих 1-ят файл, който е 65кб и дава грешка като го отворя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се опитваш да го свалиш?

Като се кликне върху първия файл, се отваря нова страница и там се показват файловете поотделно.

и тогава като се кликне върху всеки, се появява стандартния прозорец да сваляне . . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: Така става в момента се свалят и четирите файла, след малко ще са готови. Отдавна го търся, ако имаш нещо неясно по самата книжка питай.

Свалих ги благодря. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да го изтегля :rolleyes: В момента, в който натисна върху първия (или друг файл), ми се отваря празна страница и не ме питай за сваляне на файл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръководството е перфектно колега аз го свалям без проблем.Ама ако го имаше преведено щеше да е безценно.Пробвах с преводача в гугъла,ама то е в пдф формат не се копира.Пустия немски що не го учих на времето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за съжаление не може да се копира, но страниците на файла съвпадат със страницине на документа и информацията са намира бързо, както по съдържание в началото, така и по азбучния указател в края . . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, под XP SP3 не ставаше, под Windows 7 тръгна... Една идея ви давам - програма за разчитане на текст от сканирани документи в PDF формат: ABBYY FineReader, може да се намери в дата.бг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам колата на снимката е фейслифта... а пък и немския го чета ти казвам като на малкото на гларуса :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Аз пак да си питам извинявам се - на английски дали някой знае да има ръководство и ако е преди фейслифта B). И защо не пуснеш коментар в темата за ръководствата за Б5, та и други които разбират немски да си четат, защото за тоя модел няма никъде такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...