Jump to content

Разлика м/у радар детектори


Recommended Posts

Колеги напоследък слушам и чета хубави отзиви за тези руските евтини радар детектори Север, но открих, че има 2 модела. Единият е G-213 а другият G-215. Продават се в М коплект и единият е 45лв. а другият 65лв. обаче в техническите характеристики никаква разлика ето http://emk-33.com/shop/index.php?cPath=58_87_1774 може ли някой да каже каква е разликата м/у тях, че единият е по-скъп?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ги четеш тези неща за тоя сейвър , че аз не съм попадал на такива никога. КОлко банда има тва нещо изобщо , понеже никъде не бидях кои бандове засича...Според мен избери по-надежден вариант. Отделно радар-детекторите все по-малко са полезни, понеже полицаите "стрелят " а и камерите не ги засича нищо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Saver - 213 и съм доволен от представянето му ( като за 30.00 лв. ).

Работи само на Х-вълни ( на които всъщност са и ТР-4 ).

На прав участък от пътя с добра видимост засича от около 3-4 км.

п.п. а това е една интересна "Информация за Полицейски Радарни и Лазерни устройства в Европа"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не търся антирадар засичащ сондите на наса на луната, а разликата м/у моделите G-213 & G-215 някой да знае???

П.П. Разбрах вече каква е. G-215 засича Х и К сигнал, а G-213 само Х

Редактирано от leo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах такъв САВЕР-215 точно от М-Комплект, но го смених с УИСЛЪР за 100 лв. Руския върши работа почти колкото другите машинки, просто май беше с по-малък обсег на действие, не е 360 градусов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...