Jump to content

Моторно масло GEPSA. Отзиви?


Recommended Posts

колеги някои можели да ми каже нещо за маслото GEPSA далие добро,карали някой с него и как се държи,абе всичко за него.Става дума за 5В30 ставали за моя мотор 2.5тди 155кс,че сега го пуснаха на оферта тук в Испания и се чудя да го взимамли.Багодаря предварително :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш сравнително добра кола,защо искаш да я счупиш насила.Купи си утвърдено масло и не се занимавай с глупости.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък се набъка пазара с небивали марки масла,но нека експериментите да останат за сметка на някой друг.

Реално за една смяна и с най-калпавото масло да си няма много какво да прецакаш,то просто като му падне вискозитета ще почне да ти го гори,ама я си сложи едно хубаво масълце да ти е мирна главицата-че ти и турбина мажеш :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марката на маслата мисля, че е CEPSA, а не GEPSA. Послушай колегите по горе, не рискувай. Щом си в Испания REPSOL Elite Evolution 5W40. Става и с Competicion, то е по евтино от Еволюшън-а, а ще ти свърши същата работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така маслото е СЕРSA,и е голямо дарво.Него наливаи в колата.Вземи REPSOL,аз карам с такова и спорет мен е много добро :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги голямо благодарско за одговорите както винаги сте супер точни,а за маслото никога несъм сипвал масла за който незнам нищо първо се допитвам тук и после правя каквото и да е.В момента съм с Castrol edge и пак ще го сменя със същото,а в Балгария взимах от колегата АCE и бях много доволен.Още един път благодаря :) а и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...