Jump to content

С какво гориво карате


nikola80

гориво  

122 гласа

  1. 1. С какво гориво карате

    • Бензин
      53
    • Газ
      52
    • Метан
      3
    • Дизел
      14


Recommended Posts

След доста проблеми с каране на газ, минах на бензин - изскубах всичко дето е имало връзка с газта и сега колата е идеална, разхода също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на газ! Аудито го купих с газова и смея да кажа, че до сега не съм имал никакви проблеми! А и разхода ми е доста преличен, на газ. От време на време я карам и на бензин, но през останалото време... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не искам да обръщам темата на София vs останалите,ама повечето каращи на бенз,са в малки градове,където е просто безсмислено да караш на газ за 6 км общо на ден! А дори и да са повече км,трафика не е толкова силен ...!

Ето Джъд Лоу (Meththical) вика че изнемогва на бенз,нека сподели колко стотинки дава на месец! Примерно аз на месец минавам около 500 км +/- 20,за които давам 80/90 лева ! Смятам че е добре,все пак колата съм я закупил затова! През зимата удрям 120-130 на месец,но пак си мисля че е по-добре от 200+ за бенз!

Ся,за да не ме нападнете,докато си бачках в Монтана( имах магазин за авточасти),си карах Бенца на бенз! Ама там Инката на седмица ми харчеше 10-12 лева,демек 5-6/100 нафта :respekt::bia: !

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам на газ. Бензин сипвам от време на време за по 20лв, защото колата се пали винаги на бензин. Като свърши газчицата завъртам някой и друг километър на бензин, докато стигна до бензиностанция за да заредя пак газ.

+1, абсолютно същото. Гласувам за газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...