Jump to content

Стоп на А3 смяна крушка ?


Audi_RS*

Recommended Posts

Днеска с един приятел се опитахме да сменим въпросната крушка. Видях, капачето зад което има пластмасова "гайка", която се отвива и стопа започва да се движи. Според мен трябва да се свали, но от към страната на калника все 1 има още една "гайка" която никъде не се вжида ? Та въпроса ми е това гайка ли е или някакъв вид щипка и трябва по-силно да се натисни/дръпне? И също така в каква посока се прави това, че той искаше с отверка да подваща ама нещо не му се видя удачно :hilezh: За А3 8p 2003 година е май става въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целия стоп се сваля да се смени крушката? :2gunsfiring_v1:;) На А3 8Л се сваля само панела с крушките,на щипки е 2 отдолу 2 отгоре,хващаш с 2 пръста стискаш и дърпаш.

Редактирано от OZ.RACING
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте!

Имам въпрос относно гайката която държи стопа.

 

Тъй като онзи ден ми се наложи за първи път да сменя въпросният габарит на стопа и трябваше да развия гайката, която придържа стопа се случи нещо което не трябваше, а именно изпуснах я в отвора под стопа, та мисълта ми е има ли някакъв начин да я извадя ?

 

Моделът е Audi A4 B6-Avant

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всякакви размери болтове и гайки може да намерите в София , на ъгъла на Сливница и Раковска - магазина е Евроболт.

 

Няма нещо което да нямат. Ако някой му се наложи знаете къде са.

 

http://www.bgmaps.com/link/2C598E53A57BD9E7508495D3C14BC554

Редактирано от thekiller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...