Jump to content

Audi A4 97г 1.8T


ole

Recommended Posts

Крика на б5 и другите работи към гумата, седят отляво като отвориш багажника, под мокета.

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 210
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Сигурен ли си? Щото бях гледал някви снимки на Б5-ци отзад точно с такова не е дунапренено ми некъв друг матрял ма не знам какъв с кръгла форма и седи в резервната гума и в него крика ключа за джантите и там още някви неща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, сигурен съм. Все пак карам б5 :flehan:

ето гледай - http://store01.prostores.com/servlet/vwparts4sale/Detail?no=14209

Тази кръглата дето си взел ти е от а3 вероятно. Пък може и при различните б5-ци да има вариации...знам ли <_<

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя комплект е същия и стои в нишата отляво на багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

А на вас дето ви е в гумата това мекото нещо в което се слага крика ключа за джантите и т.н. захваща ли се с нещо заедно с гумата за пода?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, то и аз имам една врътка, с която беше хваната гумата, преди да сложа тва с крика, но сега то като е сложено няма как да завия врътката в средата на джантата... И да питам, на таблото, на тия 2-те редчета дето може да изкарва разход темп и т.н. аз там нямам нищо това нещо като добавка може ли да се сложи на таблото или трябва друго табло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

04c9b52f9477bf33.jpg

Това е при мен, къде да я завия тая врътка като в средата е дупката с резба отдолу? :hilezh: А и нещо за това никой ли не знае??

И да питам, на таблото, на тия 2-те редчета дето може да изкарва разход темп и т.н. аз там нямам нищо това нещо като добавка може ли да се сложи на таблото или трябва друго табло?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Некой ще ме отрази ли :flehan:

И да питам, на таблото, на тия 2-те редчета дето може да изкарва разход темп и т.н. аз там нямам нищо това нещо като добавка може ли да се сложи на таблото или трябва друго табло?

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...