Jump to content

Audi A4 97г 1.8T


ole

Recommended Posts

Абе ти остави той какво ти е казал,отиди и направи щателен оглед на колата та дори и с някой майстор,сметни си нещата и ако те удоблетворява крайната цена я вземай :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 210
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Крайна цена за аудито ми каза 1800лв. Мислех днес да звънна на Спас или Емо ама реших да не ги притеснявам почивните дни и сега в интернет мисля да се разтърся за частите, а иначе той човека каза че ще ми я даде на такава цена че да мога да си я оправя ДО цената, на която се бяхме разбрали преди тва 3300.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе пич, дай едни 500-700 лева от горе и си купи здрава кола. За 4000 ще си намериш читава кола. Или читава за тея пари. За мене е пълна простотия да си купиш колата помляна така и да я правиш. Тя ще излезе над 3500. Ще си дадеш парите и ще я правиш един месец. Вместо да дадеш малко повече пари и да си караш и да се кефиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да я оправиш ще си знаеш, че тази кола е правена и при мисълта ще ти е кофти (като оставим това, че правената кола може да те изненада с нещо "недоправено").

Евтиното излиза скъпо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Добре бе пич, дай едни 500-700 лева от горе и си купи здрава кола. За 4000 ще си намериш читава кола. Или читава за тея пари. За мене е пълна простотия да си купиш колата помляна така и да я правиш. Тя ще излезе над 3500. Ще си дадеш парите и ще я правиш един месец. Вместо да дадеш малко повече пари и да си караш и да се кефиш.

Е кви 3500, воден радиатор гледах нов е за 140лв, тоя за климатика нов е 180, ама той ще мине 2-ра ръка такъв, един фар е не повече то 150лв, броня беше споменавал той че може да и вземе същата, та мисля да го накарам да намери и остава перката за климатика която нова е ~100лв, 2 датчика единия беше на климатика другия не помня ама едва ли са неква особена цифра иии капака, който ще се вземе такъв същия цвят предполагам за не повече от 100-200лв и ква става сметката? ДО 1000лв би трябвало да е ремонта. И стига с тия заучени фрази евтиното излиза скъпо, на тая кола поне знам какви са и забележките и знам че той си я е подържал, а не да я купувам от някой дето идея си нямам какво има за правене и как я е подържал а и не не някакъв рацер въпросния, което също е добре.А за тва че ще ми е кофти че е правена, по-добре да си я направя и да знам че е направена, от колкото да не знам дали предния собственик не я е оправял от челен или някъв друг по-сериозен удар, така ми е по-спокойно даже.

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега взимай я тая кола и каквото такова! Вече знаеш, че си се решил и не виждам какво значение има дали ремонта ще излезе +/- 300лв, така или иначе това са пари, с които винаги трябва да си готов с такава кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си знаеш най- добре.

Включих се, защото съм "висял" и пил бира с един френд, който се занимаваше с такива гробници.

Познай какви влизаха, а след това какви излизаха и отиваха на пазара <_<

Страшен беше (и е пича) <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай я и толкоз - вече е ясно че си си наумил да я купиш и ние не може да ти променим мнението...дано да си я оправиш и да не ти прави проблеми - лично мое мнение е че за тия пари ще намериш в пъти по-запазен екземпляр, много по свеж цвят от това пенсионерско бяло и най-вече здрава и права кола. Лесно е да купиш една кола - трудно е да намериш такава. Изчакай никой не те гони - имаш си кола за превоз изчакай и твоята оферта ще изкокне....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това по-читава за украса ли го слагаш?

кое е читавото на това А4 точно?

защо се вкарваш в тия истории младеж ... събери пари след като си решил и си купи А4 което евентуално ще ти донесе по-малко главоболия ... а не кола конструктор като въпросната която ще правиш 1-външно недай си боже и вътрешно че и още има ... самият аз като собственик на моята барака все още незнам какво може и неможе да се развали :unsure:

п.п Успех ако я вземеш да я направиш слънце и да я караш със здраве и безаварийно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и какво казваш, че примерно тези 2 обяви не са по добри от бялата А4 ?

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11305724698288335&f1=details

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11306312003222884&f1=details

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-малкото тва са коли от автокъщи с неизвестен произход и скрити неща... Днес ходих да го гледам аудито и човека си ми каза всичко, каза и цени за всичките части, също така че има за изправяне 2 рога, за които изправянето било 300-400лв. Дори и с опраявнето да ми стъпи към 3300, каквато цена ми беше казал преди удара, пак е по-малко от тия 2-те обяви. Той ми каза до няколко дена да му кажа какво ще правим дали ще я взимам за да знае какво да прави и каза че ако ще я продава на друг в това състояние ще е по-висока цената, ако ще я прави ще я напудри отгоре отгоре и ще я продаде пак за повече пари, от колкото ще ми я даде, така че мисля смело да се хвърлям, да се стегне колата за до 1500лв, които би трябвало да са повече от достатъчни. Въпроса е обаче че малко нема кандидати за Celica-та и тва не ми харесва, защото за да взема аудито ми трябват парите от тойотата за да мога като му я платя на 1800лв да си я стегна веднага след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ole

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11306397096217694&f1=details

- тази един приятел я гледа - минуси само захабената кожа на места иначе като ходова част и двигател много добре в крайна сметка се ориентира към турбо че 125 са му малко

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11300291603392595&f1=details

Автокъща Легнер - една от малкото автокъщи предлагащи добри коли - не знам да има отрицателни мнения за тая автокъща а човекът е голям търговец

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11305350660910952&f1=details

Тази изглежда запазена - трябва да се види

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11305282602796968&f1=details

тази също

Eто ти на пръв поглед няколко варянта по-добри от твоята - 1.8т като нищо не отстъпва на 2.6 - дори е по-евтин за поддръжка

А4 има хиляди за продан в България - просто потърси, харесай, тествай и взимай.....а ако събереш още 500 лева намираш още по-добър екземпляр :unsure:

Редактирано от dr.f!ngers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен...

Тия сметки дето ги правиш за 3300 с изправяне на роговете и т.н. като те гледам как ги правиш и незнам...

Като тръгнеш да правиш удряна кола, винаги ще излезе нещо извън планираното, за да го направиш, както трябва и пак ще и остане удряна, но както казаха колегите, наумил си си, вземи я, пък ако всичко ти излезе по план с парите, жив и здрав да си да си я караш, ако ти излезе 200-300-400 лв по-скъпо от планираното ще стигне цена на наистна нормална кола и ще знаеш за другия път как да действаш, моя съвет също е да се поогледаш още малко и ако нищо не ти грабне окото мятай се на тая.

И повярвай ми тая мисъл с евтиното излиза скъпо е вярна в 90% от случаите.

И да кажеш после какво е станало:hilezh:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега като гледам как ги натаманяваш парите, а и колко доверчив ми се струваш спрямо продавача - тая А4-ка не е за тебе, нито която и да е А4-ка. Карай си тойота и си свиркай, ако не искаш да почнеш да ревеш на умрело. Няква скапана кола не трябва да ти виси на шията и да те задушава финансово.

Това е лично мнение и е абсолютно неангажиращо. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата съм я оставил вече при колегата Lampard за изправяне на рогове, а най-вероятно и всичко друго ще се прави при него, каза че за изправянето на роговете няма да вземе повече от 200лв, което е повече от чудесно а и че са криви само в края роговете, а навътре под мотора и колелата са прави и въобще не са мръднали, така че отпадат всякакви опасения че оста се е изместила на предния мост. От там като части остават капак за около 150лв, воден радиатор за 100-тина, тоя климатичния колегата каза че ще види дали ще може да се оправи или ако излиза прекалено скъпо ще се вземе друг, 2-та датчика дето са отпред, маската/стойката за радиаторите, един фар и броня. А и освен тия неща трябва да се види защо климатроника не духа студено и всичко тва не виждам как ще стъпи на повече от 1500лв :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да така е. На първо време поне трябва да се мерят диагоналите поне с рулетка. Ама за целта трябва да се махне мотора мисля... за да не пречи каквото пречи..

После вече и задния мост си има настройка за успоредност с предния за фината работа :bia:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да така е. На първо време поне трябва да се мерят диагоналите поне с рулетка. Ама за целта трябва да се махне мотора мисля... за да не пречи каквото пречи..

После вече и задния мост си има настройка за успоредност с предния за фината работа :bia:

Мотора се маха за 1 час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...