Jump to content

Дрънчи при неравности !?


dak

Recommended Posts

Когато се движа по леки неравности (паваж) се чува дрънчене от предно дясно колело! Като натисна леко спирачката изчезва. Вероятно има някаква хлабина по спирачния апарат! Погледнах през джантите и теловете са си там . На какво може да се дължи проблема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се движа по леки неравности (паваж) се чува дрънчене от предно дясно колело! Като натисна леко спирачката изчезва. Вероятно има някаква хлабина по спирачния апарат! Погледнах през джантите и теловете са си там . На какво може да се дължи проблема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен имаше същия проблем само че отляво.Бях сигурен че е от накладките и голямо кокорене беше по това предно колело,но така и не открих къде е проблема.През ум не ми е минало да погледна задното,защото чукането се чуваше оше щом минех през неравност с предните колела.И така доста време докато не се прибирах една вечер(беше абсолютна тишина)на свален до долу прозорец и чух че дрънкането идва от задното колело.Оказа се че при смяната на накладките едната половина на пружинката е останала от външната страна на апарата.Една права отвертка свърши чудесна работа :zustimm: .

Дано и при теб е това :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са носачи колега но не са и спирачни апарати бях в сервиз и за това питам дали някой не знае друг такъв случай

При мен като натисна леко спирачката и изчезва !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бях така при мене се оказа лагер на главината като натисна леко спирачката му убира луфта и спираше да трака при тебе може да е просто нешто по наклатките свали гумите огледаи апарата и то ше си каже вижте си биалетките тампони по стабилизиращата щанга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги при мен се оказа ламарината ,която е зад диска и служи да предпазва да не влиза вода

та с две думи има три болта с ключе 10 ги стегнаха едни гумджий и се приключи въпроса ,а по сервизите се търси голямия проблем и за това най-вероятно не са обърнали внимание на тази нищо и никаква тенекия

хайде със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...