Jump to content

проблемче


kiril7204

Recommended Posts

колата започна да вдига оборотите когато си поиска на газ и на вензин ако някой има идеи да помага, защото ходих в един сервиз в пловдив но в момента не се установи проблема и може да се наложи да я оставям там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти кажа колега мене ме е страх да ходя на елкон щото всички са супер малоумници и бездарници!ама рискуваи щом имаш дерт иди в новия център на боша в кичука!! :hilezh:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или отиди на "Кастрол Сервиз" на ул.Братя Бъкстон 80 ако не се лъжа.Момчетата там на елкона са супер отворени.

Аз преди време бях където ти каза "kolio....." но не бих рискувал пак. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е 1,8 ПМ мотор със същата моноимжекция и имах такъв проблем. Поради това че нямах емулатор като карам на газ продължително време и вдига оборотите. После на бензин пак са си 2-3000 оборота. Изкарвам една от клемите на акумулатора и проблема се решава до следващо възникване, или докато не си купя ламбда емулатор :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в сервиза на бош вече ходих но там искат да ми отрежат главата,касае се за стъпковото моторче уж е изправно но работи когато си поиска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз имах такъв проблем вдигаше обороти 2500-3000,отидох и си купих ламда емулатор,български,и проблема се реши вече 2мес. карам и никакви проблеми с оборотите.Струваше 40лв. с монтажа за 10мин..Без този емулатор когато караш на газ компа трупа грешки и почва да вдига обороти.Дано съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сондата ми е прекарана през реле,и до сега една година без проблем.

При мен пьк майстора по газта ми сложи някакво реле мисля,че каза,което рестартира компа при всяко палене.Не знам какво е това реле и дали не е вреедно за компютьрчето ама от 2 г. никакви проблеми нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...