Jump to content

Гори ми 15 бушон при запалване на двиг-я.


NAIS IDIOT

Recommended Posts

Малко помощ колеги.При запалване на двигателя ми изгаря 15 предпазител,съответно не ми работят чистачки,мигачи,вентилатори за охлаждането а оттам и климатика не му се включват вентилаторите.Някакви насоки?

Единствено съм пробвал откачане на буксата за вентилатора да не би да е изгорял, пак изгаря значи не е от там.Аварийните светлини работят и всички мигачи си светят.

Редактирано от NAIS IDIOT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От там се захранва и отоплението на цицките за измиване на стъклата,ако имаш . Вади релета едно по едно на консуматорите които си изредил може на някое да е залепнал контакт при възникване на проблема.Единствено на чистачките има подаване на напрежение веднага след контакт, другите трябва да се включат или залепване на реле за да гори бушон .

Редактирано от jiko58
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От там се захранва и отоплението на цицките за измиване на стъклата,ако имаш........

:hilezh: Най-вероятно е от тях-окъсил е нагревателният елемент,а те са постоянно под напрежение при кола на контакт/моите затова ги прекарах през бутона за подгряване на задния прозорец и огледалата/.Пробвай да откачиш буксата при моторчето на чистачките и виж какво се случва.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Открих проблема колеги.Един кабел от пресостата на климатика се беше извадил и опрял на корпуса му и е давал на късо.Сега следва сервиз за климатици.Благодаря за насоките ви не знаех че имаме подгряване на цицките.Човек се учи цял живот. :hilezh:

:hilezh:

Редактирано от NAIS IDIOT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...