Jump to content

Recommended Posts

A8_Coupe.JPG

Това, драги колеги, не е резултат от нечии умения в боравенето с Photoshop или Corel Draw, а съвсем реален автомобил! Ако трябва да съм по-точен, това е прототип, произведен през 1997 г. в Мюнхен в един-единствен екземпляр от IVM Automotive по поръчка на Audi. Автомобилът е бил представен на Женевското автомобилно изложение през 1997 г. От концерна са имали планове да пуснат този модел в серийно производство, които за съжаление не са се осъществили поради опасения от ниски продажби. За разлика от стандартната A8, A8 Coupé има четири места, скъсено купе от алуминий и две врати. Последната публична поява на автомобила е била през 2002 г. на тестдрайв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно са преценили от концерна за продажбите, такава голяма и хубава кола пък с две врати, щеше да е един много нефункционален модел. Иначе колата е супер готина.

Редактирано от pif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно са преценили от концерна за продажбите, такава голяма и хубава кола пък с две врати, щеше да е един много нефункционален модел. Иначе колата е супер готина.

Тва е типично българско мнение, една кола от този клас, последната и грижа е фунционалността - и ЦЛ-а на Мерцедес не е функционален - ама ми го дай да го карам :blink::o Аз обичам не функционални коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pif, това е имиджова кола, аксесоар, като часовника, писалката ти, иглата за вратовръзка, копчетата за ръкавите на ризата, телефона, нейната идея е да впечатлява и да те отличава. И последната и идея е да ти върши някаква работа различна от това да те вози и да кара хората да обръщат поглед след нея:blink:

Сещам се че и най-красивата жена омръзва, дали би било така и с тази кола:o?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че тази кола би имала една единствена фукция .. и тя е да кефи шофьора си ... За останалото ... дреме ми ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми красиво е мамка му:) Жалко че от Ауди са взели такова решение с което определено са осакатили пазара....

Колата си е супер колега обаче А8 с четири врати не е ли имиджова. Да карам А8 дето е голямо като кораб и да ставам за да кача някой не ми се връзва. Това само американците го правят кола дълга като тир с две врати. Като искам кола с две врати ще си взема ПОРШЕ КАРЕРА пак имиджова кола. Пък нека да е типично българско разсъждение в края на краищата сме българи :dance:. Лично мойто мнение че ако трябва да избирам м/у А8-ца с две врати и тази с 4-ри избирам втората. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора този автомобил е уникален!!! Това не е пикап или бус, тази кола просто е супер във всяко отношение :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си е супер колега обаче А8 с четири врати не е ли имиджова. Да карам А8 дето е голямо като кораб и да ставам за да кача някой не ми се връзва. Това само американците го правят кола дълга като тир с две врати. Като искам кола с две врати ще си взема ПОРШЕ КАРЕРА пак имиджова кола. Пък нека да е типично българско разсъждение в края на краищата сме българи :dance:. Лично мойто мнение че ако трябва да избирам м/у А8-ца с две врати и тази с 4-ри избирам втората. :)

Аз, една мацка и колата сме достатъчни. Ти ако ще возиш повече от една в колата, просто няма начин да не ставаш, за да се качат другите. Е, освен ако не ги караш да влизат през шибедаха... :) За интелигентния човек всеки проблем има поне две решения :dance: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам,че ако я бяха пуснали Мерцедес щеше да има проблеми с продажбите и по-точно тези на ЦЛ-а :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е типично българско мнение, една кола от този клас, последната и грижа е фунционалността - и ЦЛ-а на Мерцедес не е функционален - ама ми го дай да го карам  :dance:  :dance: Аз обичам не функционални коли

Напълно съм съгласен и затова и аз карам нефункционална кола. Функционалната я оставих на жена ми да я кара а пък аз си взех такава която ме кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те сега ще прочетат вьв форума и ще вьзобновят производството :dance:

Те,ако се допитваха до мене,"Авантисимо"-то щях да го карам вече :):dance::)

Лошото е,че съм мистър Никой в завода на АУДИ :)

По другия проблем:ако някой иска да се качи отзад,има и друга врата,да влиза оттам!Освен 100-та,карам и двуврата Корса,мислите ли че ставам,като трябва да кача някой на задната седалка :)

Става този,който седи до мен :)

Редактирано от BADJO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pif-че, на задната седалка на тая кола се возят руси каки под 18 години и по 1,80 високи, под 50 кг:dance: Така че не се налага да се става, а и те слизат заедно с шофера така че не приемам аргументите ти :dance:

И те обикновенно за резервния екип ако каката на предната седалка нещо не се справи със задачата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...