Jump to content

След смяна на насачи, вози "твърдо"


Branimir_B

Recommended Posts

Здравейте колеги,

искам да ви позапита нещо, че вече почвам да се притеснявам... Преди 3 месеца смених носачите с някакви италиански. Едини носач бе 130 лв, предполагам, че за тази цена трябва да добър. Обаче дали заради очакванията ми за по-добра возия или...незнам сега ми се струва че вози много по-твърдо. Малките дупки не се усещат, обаче в купето непрекъснато нещо скърца трака по таблото (жабката е празна). Амортисьорите също са нови... или аз съм станал твърде "чувствителен" или има още нещо което трябва да сменя за да е ок колицата! Моля, ако някой знае нещо по темата да пише :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е модела на колата все пак - С4 или С5 - или година на производство. Че окачванията нямат нищо общо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С4 е колата с AEL двигател, а амортисьорите... марката не си спомня(беше от хувабите), но са маслени и не са изпуснали все още :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С4 е колата с AEL двигател, а амортисьорите... марката не си спомня(беше от хувабите), но са маслени и не са изпуснали все още :hilezh:

Колега няма как от смяна само на носачи да се промени твърдостта на возене.По принцип Ц4 си возят твърдо и не особено комфортно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

:(:flehan:B)

Е това от къде го измЪдри??? Удари мЪ в земята от смях <_<:(B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:(:flehan:B)

Е това от къде го измЪдри??? Удари мЪ в земята от смях <_<:(B)

Измъдрих го от 100к км с такава кола и от наблюдения над други ц4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 150 000 км с такава кола изобщо не мога да се съглася! Колата си ми вози страшно комфортно и никак не е твърдо. За протокола и отпред, и отзад съм на газови амортисъори Закс/Боге.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тези неща са субективни щом я карам толкова време дали ми харесва?

Просто в този клас би било хубаво да вози една идея по-меко, но това е според мен.

Пък и не това е идеята на темата, няма как ако смениш само носачи и колата да почне да вози по-твърдо или си въобразява колегата или е сменяно и друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бобка я им обясни моята колко е мека и комфортна :) Не определено, още не съм бил впечатлен от возията на Ц4, но си ми харесва. Определено има на къде положението да е по-добро.

ПП - Всички дето викате че ви вози меко я кажете комбинацията от амове, и пружини :) Че при мен в момента спортния дух е в повече :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, доколкото разбирам май май не само моето Ауди вози твърдичко... Е, като си поусиля музиката и ме затресе тубата.... нищичко не се усеща :respekt: обаче проблеема е, че като е тихо и от малките неравности таблото скърца, тракла.... аз разбирам, че пластмасата не е първа младост(все пак колата е от 96-та) но просто си помислихм, че има разни тампони и подобни които може и да са поскъзаниии. :zustimm: А като заговорихте за пружини... моята колица е доста висока. Много често ме питат:"Я, как си я вдигнал таз кола бе." А аз не съм, просто пружиниете са моо яки. Дали е нормално да е така?

ПП НЕ е куатро( за съжаление).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално по каталог и дават около 18 вида предни пружини и 15 вида предни амове. Сам си представи колко възможни комбинации може да има. Моята си е със спортно окачване, мисля даже по рама излиза да е така. Въпреки това пружините ми изглеждат алтернативни :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята вози меко, амортисьорите в момента са Boge, но със Закс даже беше една идея по-меко :steinigung:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...