Jump to content

Газова уредба монтаж


Recommended Posts

Искам да си монтирам газова уредба на АУДИ Б4 2,0L 115 H.P., казаха ми че компютъра давал грешка при монтажа й. Вярно ли е това и каква марка трябва да е уредбата от къде и на кава цена? Ако може някои да помогне да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ми се наложи да ходя във фирмения магазин на BRC в Дружба и много ми хареса, как работят.... все пак нямам впечатления за марката BRC...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

brc са страшни.имам метанова уредба и съм ного доволен/монтирана е в Варна/.със сигурност ако някой ден пак си сложа газово ще е BRC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предишното ми Ауди беше с BRC .. ами мога да кажа че абсолютно никакви проблеми не съм имал със АГУ-то. ( изминати около 20 -25 хил. ).

Задължително си сложи емулатор за ламбда контрола, спестява ти доста главоболия после, иначе компютъра трупа грешки и трябва да го зануляваш

( вадиш минуса на акомулатора ) на около всеки 1000 км.

Моята беше моноинжекцион и си вървеше супер добре.

Ако имаш финансова възможност монтирай си газов инжекцион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казвали са ми че при газ. инжекцион си има същите проблеми колата както при евтините уредби, само дето повече върви!

Дали е верно обаче - да каже някой който е имал такъв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не съм имал газов инж. но преди са си купя сегашното ми Ауди се бях спрял на вариянт 1.8 бензин.. и доста обстойно ( около 1 месец ) проучих въпроса за газ инжекциона.

Та тогава бях стигнал до извода че читав излиза около 1600 лв.( дюзи Кехин или нещо такова беше, най-много издържали ) и се бях навил сериозно да слагам такъв ако си купя бензинова А 4-ка.

Отностно проблемите, ако всичко е подбрано както трябва и автомобила няма други проблеми по двигателя, едва ли ще имаш такива от газ инжекциона.

Обаче си взех дизелче.. и вече знам че съм постъпил по-добре.

Това ми е първата кола с дизелов двигател и съм очарован !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мерси за инфото, но някои може ли да каже само газов инжекцион ли трябва да се сложи на АВК - то? Имам предвид да не сменям редовно ламбда сонди и т.н...

ако сложа обикновенна уредба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,приятелю! Аз монтирах LPG в София на B4 2.0/115 p.s. и работи много добре! Газовото ми е RENZO LANDI,но отидох на точно определен сервиз,кьдето имат софтуера на RENZO LANDI! Монтажа ми струваше 200лв! Имах късмета да си намеря газово за пълна инжекция с електронния блок! Ако те интересува нещо,питай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей,колега! Имам същата като твоята кола и монтирах LPG "Renzo Landi" с емулатор на ламбда сондата! Монтирах го в ж.к."Младост 3" до китайския р-т защото ми казаха,че там пича имал софтуера на "Renzo Landi"! Mинал съм 22000 км и засега (да чукна на дърво) нямам проблеми! В комплекта на газовото има и степ-мотор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...