Jump to content

Recommended Posts

Цъ. Нема да го реши. Проблема ще се реши като обучиш жена ти като пусне нещо, после да си го спира .... :P

Не е сериозно два браузъра и скайп + още някоя глупост да товарят компютър 2012г, и то рестартиран преди по-малко от 24 часа. Тва телефона ми не го мори... Има друго Про в нас, последното с 2.5гхз...... е то стои от месец комай с 4 пъти повече глупости отворени и лети. Няма рестарти, циклене, забавяне и тям подобни... dry.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги, опитах да ъпдейтна един Макбук (2007ма_) от Tiger с Lion, но накрая май само го прецаках. С usb инсталирах Snow Leopard и опитах да повторя с Lion. Избрах за bootable drive usb-то но след като се показа логото за 1,2 минути се появи и No Entry знак и стои така вече 20-30 минути. Явно е, че няма да стане така, но сега и Snow leopard-a не тръгва... Може ли някой от София да ми услужи с инсталационен диск?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тъкмо се набрах на апстора да дърпам "Планинският лъв" и гледам 30% от ревютата с една звезда (това от 23 ревюта де) РеЗко ме секнаха? Свалилите го вече, я малък ъпдейт дали сте доволни за сега? Мерси предварително! stupid.gif

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по-добре е от 10.7. Аз скокнах на 10G RAM, ама въпреки тва си е по-добър. Само с батерията има някакви грижи, но тва не ме спира.

Тва май сме го обсъждали по-назад.

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се набрах на апстора да дърпам "Планинският лъв" и гледам 30% от ревютата с една звезда (това от 23 ревюта де) РеЗко ме секнаха? Свалилите го вече, я малък ъпдейт дали сте доволни за сега? Мерси предварително! stupid.gif

Супер си е. Тамън направи и чиста инсталация, че нали се оплакваше нещо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jony Ive винаги е твърдял, че се е инспирирал от работата на Dieter Rams в Браун. Даже самия Рамс казва, че Епъл е една от много малкото компании, които ползват неговите "десет принципа на добрия дизайн"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек ейпъл краднат

Kраднат, ама културно изчакат 50 години и тогава копнат, а не като твойте дръпнатите.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек ейпъл краднат

ммда, епълски и браунски идетнични продукти не са и никога няма да се продават на един пазар, но е така, за да си злобеем, да кажем че И епъл краднат. Shame on them :hilezh: Добре че са богове та никой нищо не може да им каже :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ти не вденА ли, че сичко, на което се бодне щампата на ръпнатата ябълка и веднага, даже 1 сек преди да лепнат щампата става няма такъв продукт. Даже още не е на път да бъде измислен hilezh.gif Ей го вчера ми влита друго зомби и вече в потрес и некъв делириум изпаднал щот почнал да ползва аймесидж. blink.gif Викам му бе брат, таквизи програми има от как немаше цветни дисплеи бре, ма неееее найш ли кво е яко на ябълката flehan.gifСя глей внимателно, то и невнимателно да гледаш няма как ги подминеш, кат тръгнат рекламите на смехофоне 5. Колко от нещата, с които е уникален ги има поне от 3 години на пазара dance.gif Цъкни в ютуб да гледаш откриването на първия айфон ( дет бактерията му кара колкот Мак Про), уникален начин да поднесеш на племето зомбирани неща, дет са постигнати преди n-години и те цъфтят и се избиват пред магазините stupid.gif

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е важно какво и кога е поднесено, а как е поднесено. Имаше преди това уж смартфони, но нито един от тях не работеше. Имаше и таблети, но никой нямаше. Имаше видеоразговори, но никой не ги ползваше... боли ме кое, как и защо е измислено, след като не е представено, като хората. И идват епъл и отварят очите на всички. Ако ги нямаше тях, нямаше да има андроид, нямаше да има виндолс 7, нямаше да има виндолс пхон мобайлл, нямаше да има Палм ВебОС(мир на праха и) и т.н. От там нататък щеше да има изобщо таблети и ултрабуци, щяхме да цъкаме на блякбърита и щяхме да ползваме големи тежки пластмасови лаптопища. Сега поне има избор. И той е оригинала или ментето.

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся глей внимателно, то и невнимателно да гледаш няма как ги подминеш, кат тръгнат рекламите на смехофоне 5. Колко от нещата, с които е уникален ги има поне от 3 години на пазара

Кат се разприказвахме за влитане.

За n-ти път те каня да покажеш телефон от 2006-та. :hilezh:

Даже може да се похвалиш ти кво ползваше преди да вземеш Прекрасния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чуди човек, как хем скъпи, хем смотани, хем най купувани са тия ябълки. Как не влезе цялото човечеството тук да се образова от АКБ професорите.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ги нямаше тях, нямаше да има андроид, нямаше да има виндолс 7, нямаше да има виндолс пхон мобайлл, нямаше да има Палм ВебОС(мир на праха и) и т.н.

Не, бе самсцунк щяха да ги измислят нещата така или иначе ама когато им дойде времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е важно какво и кога е поднесено, а как е поднесено.

Не е важно как е поднесено .....а как го разбират зомбитата

бате мноу глупости пишеш понякога...чесно

тук да се образова от АКБ професорите.

Признаай си , че нема други като нас (АКБ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мода бре, Мартински. Я глей кви парцали се продават на ква цена и в кви количества и кому са нужни по-точно? Ми обувки, автомобили ако щеш? Чисто просто мода, човек го кефи да киха цифра за да се чувства по-специален. Влез им в сайта на хапъците и виж цените, ква е тая разлика между 32 и 64гб например, а между новото 15 ренита про и старото такова? Всичко е долен маркетинг и къртене на кинти. е61 ползвах 2006-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...