Jump to content

Recommended Posts

За сега реших да ползваме метални скоби, от онези модерните :hilezh:

Лошото, е че се поразтърсих за бууст метър на STACK и ми се напукаха петите... това нещо е 200 ПАУНДА!?!?@!?!?! Без доставки и тн...

Някой знае ли някакви подобни уредчета? Трябва ми с червене подцветка и бели стрелки.

xsport,

звънкай или пиши да видим как е станало :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже си търсех уред който да е по-малък се сдобих с 37мм ketgauge (дигитalen), лошото е че я имаше само в един цвят (не е непоправимо)

20120421_140149.jpg

20120421_140219.jpg

20120421_140255.jpg

Редактирано от joreto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе изглежда идейно, въпроса е дали мери точно, това чудо! Не за друго ама чух за такъв случаи, електронен бууст метър показва си 1,8 пик и 1.5 холд примерно, по едно време обаче се скапва и слагат обикновен и истината е потресаваща.. :hilezh: не че +/- половин бар трябва да ги правим на проблем де... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми остана време да го сверя с друг уред за да видя колко е точен, апа моето AGU нема мап сенсор да направя лог на налягането :hilezh: .... другото е че май идва малко бавен като реагиране ..... :gruebel:

П.П. на кутията май пишеше че е много точен :lol: :lol:

Редактирано от joreto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е щом на кутията пише, че е точен значи е ОК!! Аз така си купих турбо от бус един път... имаше табелка К04 на него... :D

В крайна сметка ето с какво се сдобих днес.

026994796.jpg

026994797.jpg

Сдобих се с тях на добри пари и то веднага, без да ми се налага да чакам 7-10 дни за доставка, което в случая е по-важното :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...