Jump to content

GPS навигации на супер цена!


  

89 гласа

  1. 1. Какво мислите за цената и продукта?

    • Супер е!
      32
    • Много добре.
      23
    • Става.
      13
    • Не, мерси.
      3
    • Не се лъжете.
      6
    • Ако понамалиш цената - взимам една.
      14


Recommended Posts

Здравей!
Не планирам да имам нови, по-добри и по-скъпи модели навигации. Мога да предложа навигация с Android, която е един вид таблет. Много по-бърза и функционална е, разбира се. Ползваш skype, facebook и т.н. Цената е 199лв - включва iGO Primo. По желание може да се сложи и Sygic Truck, но ще трябва да се закупи допълнителна карта памет.

 

Поздрави.

 

п.с. Благодаря за комплиментите по-горе, както и на тези, които се възползваха от промоцията :)

Безаварийно на всички и спазвайте правилата :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мина време от покупката и смело мога да заявя,че се оказа изключително удачна. Използвам да похваля колегата и че обещаният съпорт не излязоха празни думи,2-3 пъти го занимавах с питания за настройки-търпелив,любезен и компетентен. Успех. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде и моето време да изкажа благодарности към колегата. Доставката беше спешна за следващия ден. След 4300км навигацията се справи добре. Има пропуски по картите, но не всичко зависи от него. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

След 6 месеца в Европа и близо 50 000 км мога смело да похваля навигацията и колегата.Просто безупречна и безпроблемна.Намира и адресите в южна Италия които по принцип не излизат.Пазарувайте без да се замисляте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пристигна и моята 5" навигаця. Колегата успя да я пусне за доставка за първия работен ден. Сега следва разучаване и настройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на закупилите и на тези, които изказаха мнение - важно е за мен :)

 

Актуализация на карти, точки на интерес, камери и КАТ, глобална информация - за всички клиенти предоставили мейл адрес. Проверете пощите си, надникнете и в папка СПАМ!

п.с. Много мейл адреси в abv.bg върнаха отговор, че не съществуват вече - ако сте променили адреса си, изпратете новия адрес с Вашите данни на bulnav@gmail.com

 

 

Весело посрещане на Новата 2015г. Да сте живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновяването на картите приключи току що.Разбира се с огромната помощ и подкрепа на колегата.Въпреки,че го притесних в много късните часове направи невъзможното за да помогне.Искам да му благодаря и тук и да продължава да бъде все така точен,свестен и коректен.

Препоръчвам го на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

          Искам да изкажа Благодарности на Bulnav за помоща при обновяването на навигацията ми с новите актуализации !  За отделеното време и търпение !  Ползвам навигацията закупена от него вече две години за камион . Не съм имал проблеми в намирането на адреси в Европа и Русия .

          Пожелавам му все така Професионално отношение и Успехи през Новата година !

          Дано има повече такива Хора като него !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, и аз за обновленията на Bulnav, въпреки че имах малко проблеми с разпознаването на устройството.

Да питам, ако искам да си сложа ъпдейта само за България трябва ли да трия цялата стара информация за всички страни, защото всички карти са в една папка, или мога да изтрия само тези за България или например Сърбия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за ласкавите коментари. Важни са за мен и се надявам занапред да са все такива ;)

 

 

@zigfridson - можеш да махнеш само определена държава и да обновиш само нея. Триеш всички файлове с нейното име и слагаш новите.

 

 

Поздрави и успешна Нова 2015-та година на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Новите карти са вече факт :)
Позабавиха се малко камионските файлове, затова се получи по-голямо изчакване от очакваното.

 

Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    Благодарности на BULNAV, за новите актуализации !

Безпроблемно работя с навигацията почти три години . Ползвам я за камион и съм много доволен  при намирането на адресите в Европа и Русия .

    Все така коректно и професионално отношение ! 

    Успех !

                                             

                                                                                                              :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Имам вече към 6000км с навигацията и съм доволен. След две седмици и предстои поредното изпитание Англия-България. Дерзайте колеги. Да се счита за Up

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Актуализация на карти, точки на интерес, камери и КАТ, глобална информация - за всички клиенти предоставили мейл адрес.

Проверете пощите си, надникнете и в папка СПАМ!

 

За въпроси съм на разположение.

Весели празници!
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

      

           BULNAV, коректен и точен винаги !  Благодаря за съдействието и търпението при новото обновление на навигацията ми, въпреки проблемите които бяха се получели !

           Поздрави и нови успехи !

           Препоръчвам го на всички !    

 

                                                                   :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@plamen999999 Благодаря за думите.

 

@Viper, аз лично нямам такива устройства и аксесоари. Не съм срещал подобни.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

                 Благодаря на BULNAV за поредното ми актуализиране на навигацията !

                 Все така сериозно и професионално отношение !

                 Пожелавам на всеки да пробва и сам да се увери !

                               

                                    :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...