Jump to content

Recommended Posts

Колеги,някой кара ли с такова масло и какви са впечетленията ви? Било немско и пишат хубави неща за него включително и това че за капризни двигатели които обичат да хапват масълце не им се отдава много с това масло.Споделете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах веднъж с него Б3-ката, която имах. Ми нормално масло е. Не очаквай чудеса. Ако е на добра цена вземай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да уточня че имам предвид пълната синтетика,но предполагам че всички техни продукти се ползват с добро реноме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм Мегуин на Б4-ката. Пробвах и 10w40 и 15w40 не ми хареса особенно,след 5000-6000 км. хидравличните повдигачи взеха да се обаждат все по често сутрин и като загрее напълно колата. Минах си пак на Репсол 10w40 и колата утихна.

Чел съм по форумите много мнениея за Мегуин и полужителни и отрицателни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се лъжете ,че е добро на един френд на бмв за едно седмица му се разтропаха повдигачите смени маслото и колата се оправи на друг пък на голф започна да харчи масло смени маслото с друго и колата спря да харчи масло и да пушляви като барбекю.Това масло е пълен боклук ако си уважавате колите не го слагайте :zustimm::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такова.

Сипах го, понеже един пич, обясни как със сипването, спрели да му тропат повдигачите, а мислил че е за ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понагоре написах, че има и полужителни и отрицателни мнения... Нека да не забравяме че не всички автомобили и двигатели са еднакви.

Пробваш и разбираш ... Правиш сравнение на базата която си имал до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 300 км сипах на моето А4 ADR такова 10W40 и за сега съм доволен. Разлика почти нямаше след смяната. Радваме това, че двигателя ще излезне читав (се пак незнам какво са я правили тая кола преди да я купя) :zustimm:) :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се лъжете ,че е добро на един френд на бмв за едно седмица му се разтропаха повдигачите смени маслото и колата се оправи на друг пък на голф започна да харчи масло смени маслото с друго и колата спря да харчи масло и да пушляви като барбекю.Това масло е пълен боклук ако си уважавате колите не го слагайте :flehan::flehan:

Ти пък ако мислиш,че не са попаднали на ментета...Ама както и да е...То в бг какво ли няма,само не си вярвай,че това масло с тази марка дето го купуваш ще е същото като това дето се продава в Германия да речем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 300 км сипах на моето А4 ADR такова 10W40 и за сега съм доволен. Разлика почти нямаше след смяната. Радваме това, че двигателя ще излезне читав (се пак незнам какво са я правили тая кола преди да я купя) :flehan:) :flehan:

то за 300 км едва ли ще усетиш кой знае каква разлика,масло като масло,предполагам че си отговаря на изискванията както и повечето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то за 300 км едва ли ще усетиш.....

Така е колега, но така разбрах 4е не е натъпкано старото масло с някакви "гадории" та да не гори масло и да не пуши докато ми я продадат :flehan:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

на www.meguin.bg вече можете да пазарувате!!!30% намаление на всички продукти,за всяка туба 5л.подарък-добавка!Ние сме официалните и единствени прдставители на марката МЕГУИН на територията на Република България!!!

Редактирано от rumen626
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...