Jump to content

Проблем с шофьорското ел.стъкло


Uzunov1

Recommended Posts

От няколко месеца вече стъклото ми се затормозяваше да се вдигне трябваше на няколко пъти да вдигам да отпусна малко надолу и пак да го вдигна 2-3 пъи докато се затвори... ,но от няколко дена вече ми е нужен цял екип механици за да го вдигнем не желае да се вдигне повече от 10 см.Разглобихме кората,но не успяхме да стигнем да заключение металната част на ел.двигателчето се бяше нагряла доста.Като се спуска надолу няма никакъв проблем върви с нормална скорост.Та въпроса ми е възможно ли е релсите да са криви което ме съмнява или ел.моторчето е за смяна?Става пъпрос за Ауди А6 Ц5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко месеца вече стъклото ми се затормозяваше да се вдигне трябваше на няколко пъти да вдигам да отпусна малко надолу и пак да го вдигна 2-3 пъи докато се затвори... ,но от няколко дена вече ми е нужен цял екип механици за да го вдигнем не желае да се вдигне повече от 10 см.Разглобихме кората,но не успяхме да стигнем да заключение металната част на ел.двигателчето се бяше нагряла доста.Като се спуска надолу няма никакъв проблем върви с нормална скорост.Та въпроса ми е възможно ли е релсите да са криви което ме съмнява или ел.моторчето е за смяна?Става пъпрос за Ауди А6 Ц5

Как ми мирише на счупени водачи за стъклата hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 99% съм за счупени пластмасови водачи на стъклата .На моито А3 беше това причината ,както и на брат ми на А6 и след подмяна се оправиха нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% е счупен един от двата водача,на стъклото,правех скоро това упражнение,сменят се за 15 минути,а самият водач струва 12 лв чисто нов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Привет дружина !

Имам същия проблем. Отварях вратата и имаше парченца синя пластмаса.

Някаква идея от къде мога да поръчам само синята пластмаса (водач?). Става въпрос за Ауди А3 2001.

Спешно е !

Благодаря на отзовалите се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Порше България. Струва 6,45 без ДДС единия, като ще ти продадат розов. Това е подобрен модел и не се чупи. Аз миналата година правих тази процедура заради един счупен на шоф. врата, но купих направо 4 и ги смених и на двете предни врати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...