Jump to content

въпрос за климатроник


martin76

Recommended Posts

та нишо не съм ръчкал по колата а и не мисля,топва което ми върши работа си го знами др не търся...ама обяснете сега накратко кои са тия 2 зони на климатроника-нали е двузонов?!ляво и дясно ли разделя кабината или на предна част и задна част? с кои бутони се регулира за съответните зони?за климатроника на феислифта питам?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та нишо не съм ръчкал по колата а и не мисля,топва което ми върши работа си го знами др не търся...ама обяснете сега накратко кои са тия 2 зони на климатроника-нали е двузонов?!ляво и дясно ли разделя кабината или на предна част и задна част? с кои бутони се регулира за съответните зони?за климатроника на феислифта питам?!

Дай все пак една снимка на климатроника си. Ако е тоя с едни дисплей значи не е двузонов. Ако е този с трите дисплея значи е двузонов. Двузонов означава че можеш да контролираш температурата на предните две седалки , като ако не се лъжа , климатроника може да подържа до 7 градуса разлика. Само за предните две седалки е. Ако е четири зонов значи и за задние седалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай все пак една снимка на климатроника си. Ако е тоя с едни дисплей значи не е двузонов. Ако е този с трите дисплея значи е двузонов. Двузонов означава че можеш да контролираш температурата на предните две седалки , като ако не се лъжа , климатроника може да подържа до 7 градуса разлика. Само за предните две седалки е. Ако е четири зонов значи и за задние седалки.

ами уж двузонов се води на А4 феислифт с единия дисплеи,панела за управление е леко заоблен?!нмямам снимка под ръка?!но всеки знае на феислифта кои тип е...сек да видя за някоя снимка на моето?

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих една:

моята е фейслифт с единия малък дисплей и не е двузонов

значи съм грешка и моя не е тогава :hilezh: ...значи на старите е двузонов а на феислифта не е или и за тях съм грешка?!!! :hilezh:

post-25687-0-38700100-1314977861_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А4 B5 до 2001 които са нямат двузонов климатроник, всички са с еднозонов. С фейс без фейс, все тая.

ок разбрах,благодаря!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвам темата да попитам, ако са две зони на предните седалки то как са зоните на задните седалки?

Какво отива отзад реално?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е хубав въпрос. Бях чел, че в такъв случай под седалките където са духалките за задните пасажери се получава някаква комбинирана температура, но това не е сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад имаме духалки под седалките и една централна, която вътре е с един въздуховод. На теория може и отзад да се получат някакви лява и дясна зона. А другия вариант е отзад да идва нещо средно от предните две зони.

Още по-вероятни вариант е отзад да е просто каквото дойде от двете предни :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...