Jump to content

Nokia 6230i vs. Motorola V3i


Recommended Posts

приятелю май ти само с четенето си останал :D

а мен да образоваш първо трябва със себе си да се позанимаваш не малко ами доста.Хайде като понаучиш малко тогава взимай отношение и прави забележки,че да знаеш на практика нещата се различават от литературата която дъвчеш. :D

Започваш да ми ставаш смешен!!!

От около две години се занимамвам с продажба на телефони,отчасти с подръжка и ремонти!Теб като те гледам от по горните ти постове,са ти непонятни основни термини,така че СПРИ ДА БЪЛВАШ ГЛУПОСТИ И ДА СЕ ИЗЛАГАШ! :(:(:bia:

Редактирано от DJ_Joko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така, с тази разлика, че бих препоръчал 6230 пред 6230i - по ред причини! Железен телефон, щом вече една година го ползвам и още не е бракуван в моите ръце, значи няма по-голям  :bia: Има всички екстри, които могат да ти потрябват... Верно, камерата е по-слаба, но това все пак е телефон...За целта, за която аз я ползвам, върши певрфектна работа  :(

Да наистина 6230i е по бъгав или поне първите екземпляри които се появиха на нашия пазар!Мисля обаче че с излизането на по новите версии на софтуера за него нещата ще си дойдат на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина 6230i е по бъгав или поне първите екземпляри които се появиха на нашия пазар!Мисля обаче че с излизането на по новите версии на софтуера за него нещата ще си дойдат на мястото.

Преди седмица си купих телефон,при това инцидентно и искам да ти кажа,че аз сьщо се колебах за това какьв да взема,доста дьлго време.Този ми изпадна доста евтино и го взех без да мисля,като в пьрвите няколко часа не осьзнавах какво сьм направил.Когато се прибрах вкьщи и започнах да го разучавам (тел е на 10 дни с гаранция) разбрах какво сьм си купил-телефон с доста памет и опция за още,доста добре снима,лек,сравнително компактен,хубав дизайн и всякакви още лиготии и :puppy_dog_eyes: наистина бях очарован.Колебанията ми,дали не сьм згрешил с покупката се разсеяха веднага :hilezh: Става дума за Нокиа 6230i ,но с по-нов софтуер,а не от онези които забиват.Колега телефона е страхотен.Нямам наблюдения вьрху моторолата,но тази Нокиа е доста добра.Взимай я и не се чуди.Все пак обаче твое си е решението.Успех с дилемата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е парола която за щитава ММС картата,когато тя бъде поставена в друг телефон или устройство,чак тогава ще бъде еднократно изискана парола за достъп до данните намиращи се в нея.

Упс, това беше за друга тема, моля администратора да изтрие!

Редактирано от DJ_Joko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко лични мнения:3г. бях с Nokia 8910i - :):huh:;) ...!От 6месеца сьм с 6230i -уникален тел... Жена ми е от сьщото време с Motorolla-и уцели здравата партида... Nokia е в пьти по-добра с изключение на дизайна...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях до преди 3 седмици бесен фен на Нокия ама реших както казват тука някой да "експериментирам" и "експеримента" се оказа повече от успешен Моторола

пак показаха на света че са бащите на тая играчка GSM.SLVR нищо излишно смотана камера нищо дисплей пак нищо особено само неща необходими за телефон като например много силна дидитка или както там му се казва на говорителчето на телефона чуваш го при всякакви обстоятелства и условия дефакто това му е целта на телефона а за дизайна прехвалената Нокия и всички останали доста имат да догонват така че сам твърдо за Моторола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както знаете, GSM системата е измислена от Моторола. Все още Моторола са ненадминати по радиопараметри на апаратите си (в сътответните класове). Това води до по-стабилна връзка на отдалечени и труднодостъпни места и в среда със силни радиосмущиния и като страничен ефект до по-нисък относителен разход на енергия. Нокиа пък, доколкото съм чувал, са по-добри в потребителския интерфейс, камерите и софтуера - все пак тук оценките са в голяма степен субективни....

добре казано )))

използвам В3ка вече 5 месеца и съм супер доволен! Софтуера за връзка с ПЦ е супер як и работи чудно. Отличен модем също така

За дизайна няма да комнтирам - опредлено най-тънкия и удобен тел дет съм имал. не се усеща в джобовете направо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...