Jump to content

Относно заяждане и постоянно плюене по мой адрес


Recommended Posts

Искам да знам докога ще ме плюят безнаказано и по колко рапорта на ден да пускам срещу тях.

Има ли начин да се спрат или трябва да искам мониторинг на мненията им? :rolleyes:

Адрес на коментара

Глупости на търклета - нищо не си обосновал, освен че твоят "опит" еди какво си.

Моят опит също ли е обосновал нещо си?

Дрън-дрън. Само дето аз имам доста повече наблюдение над нещата от теб, имам и информция от извор - се нещ дето ги нямаш, просто аз съм в системата, а ти си извън нея и гледаш повърхностно нещата.

Адрес на коментара

Искам да знам докога ще ме плюят безнаказано и по колко рапорта на ден да пускам срещу тях.

Има ли начин да се спрат или трябва да искам мониторинг на мненията им? :rolleyes:

Каза ли нещо или пак се изтропа, щото не ти отърва но иначе не ти пречи да започнеш драмата а после да плачеш като вдовица за кур-бан чорба :hilezh:

пп: да не съм голословен

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=107957&view=findpost&p=1638295

Адрес на коментара

Значи като си споделям опита който е различен от твоя е плюене ?

И понеже не съм на твоето мнение значи пиша глупости ?

Как пък всички сме на ралзично от твоето мнение, демек сме грешни. Интересно как се получава така.

Адрес на коментара

И какво пречи аз да споделям моя опит, и понеже е различен от твоя си и не те кефи, да ти е постоянно трън отзад?

Какво ти пречи, бе! Нямам думи. Никой нормален човек не се държи като вас.

Каза ли нещо или пак се изтропа, щото не ти отърва но иначе не ти пречи да започнеш драмата а после да плачеш като вдовица за кур-бан чорба :rolleyes:

Кое да ми отърва, бре? Ама ако аз почна да пиша по вашия начин ще съм с бан до 20 мин точно! Въпросът е вие защо не сте?

Адрес на коментара

Това че ти се засягаш от истините, си е лично твой проблем, който следва сам да си го решиш а не да ревеш из форума като ощипан :rolleyes:

Никой не се е оплакал че ТИ се мъчиш да ни убедиш насилствено че си най-знаещия и информиран за родословието на частите, с които може да помогнеш. Аз лично не съм виждал някой друг да драска по темите и да убеждава останалите кое е добро и кое не. Всеки сам си преценява а ти се опитваш да натрапваш, крайно компетентно или не компетентно мнение. Като ти гледам списването, ще се окаже второто но това си е мое мнение!!!

пп: пак ти казвам, излагаш се по най-просташкия начин

  • Like 1
Адрес на коментара

Жорка, ти си ми един от най-старите познати съфорумци и откровено ти казвам следното:

1. Групичка от твои "фенове" яката ме е оплювала извън форума, но и знам, че ти не си организирал това за което ти благодаря! :hilezh::rolleyes:

2. След като при мой опит да се защитя разбира се с невъздържания си тон бях последователно изгонен от АКБ, а впоследствие навръх събора получих 15 дневен БАН и въпреки опитите ми да се защитя не бях чут ми стана ясно, че има доста безскрупулни съфорумци. :bia: Особено ме подразниха лицемерните оправдания и изказвания в Дряново в стил "здравата си нагазил в калта и затова справедливо ти се връща". :hilezh: И това от "колеги" на които аз и Роман(Кольо кьоравото..) им организирахме доста мероприятия. И на двамата ни стана ясно какво се случва и преглътнахме мъжки нанесените ни обиди.

Аз пък тебе не те разбирам какво пък толкова те обидиха или засегнаха, като съпоставям това със случилото се с мен и Ромката.

Ще ти споделя нещо, което не знаеш: Авточасти мъкнех още, като студент в бившия СССР и имах толкава пари, че да ходя минимум два пъти седмично в елитен ресторант в Киев с приятелки. :bia:

Адрес на коментара

Значи Коко точно това е, обаче от всички тук само ти си в час с тези неща. И само ти знаеш какъв е проблема. Щото си го изпитал на собствен гръб.

Това че ти се засягаш от истините, си е лично твой проблем, който следва сам да си го решиш а не да ревеш из форума като ощипан :respekt:

Никой не се е оплакал че ТИ се мъчиш да ни убедиш насилствено че си най-знаещия и информиран за родословието на частите, с които може да помогнеш. Аз лично не съм виждал някой друг да драска по темите и да убеждава останалите кое е добро и кое не. Всеки сам си преценява а ти се опитваш да натрапваш, крайно компетентно или не компетентно мнение. Като ти гледам списването, ще се окаже второто но това си е мое мнение!!!

пп: пак ти казвам, излагаш се по най-просташкия начин

Абсолютни глупости!

Истините са ти много далече, драги. Доколкото аз съм информиран и знаещ го знаят само 2-3ма човека. Освен това Шпекса и ко точно това правят "драскат по темите и да убеждават останалите кое е добро и кое не" и дори си позволяват да твърдят, че само те едва ли не знаят кое и как, само щото на тяхната кола едикакво си станало или не. Тъпо, ограничено и късогледо.

Ти пиле нямаш идея какво е простотия, щото си затънал до шия в нея и няма как да разбереш и да погледнеш отстрани нещата.

Кой си та ще ми преценяваш компетентността, след като бях натоварен почти година да ПРЕЦЕНЯВАМ какво да се достави, откъде и тн в една от най-големите компании в бранша. Няма как да знаеш, че ми късаха 3 пъти молбата за напускане. 3 ПЪТИ. Ми отказаха да ме освободят, защото си вършех добре работата и явно нямаше алтернатива за моето място.

Много читави и умни хора спряха дори да посещават форума заради такива умни и ненагледни като вас. Да изброявам ли?

Адрес на коментара

Ей палячор, вземай се спирай че ми лазиш по нервната система. Как само на теб не ти втръсна да се самоизтъкваш :respekt: Къде аз съм затънал си е единствено и само мой проблем и не занимавам цял форум с него. Вземи завърти през някой психо диспансер, за да те освидетелстват че манията ти за величие, никоя скала не я хваща вече. Приключих с тебе.

пп: ти някакъв коректив ли си за това кой е читав и кой не ?

едит: мислех те за разбран и ще запазиш благоприличие но уви, всичко което издраска по-горе ми обърнаха представите

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара

А за мъжество да ми говорите - че кое му е мъжкото постоянно да злословите по моя адрес, що не дойдете да ми го кажете в очите, а? Щото Рулзчето има такава възможност и избега като мръсно коте. Само като чу че съм там.

Просто е нелепо. Съветват ме приятели да не се занимавам с форумни тарикати и умници. Разумно е и е правилно, но не и когато постоянно се лее злоба и простотия по мой адрес. Щото аз имам какво да пазя. Вия явно си нямате нищо и затово си развявате коня както си искате.

Еми давайте, то все някой ще ви свие сърмите накрая :respekt:

Адрес на коментара

Ей палячор, вземай се спирай че ми лазиш по нервната система. Как само на теб не ти втръсна да се самоизтъкваш :respekt: Къде аз съм затънал си е единствено и само мой проблем и не занимавам цял форум с него. Вземи завърти през някой психо диспансер, за да те освидетелстват че манията ти за величие, никоя скала не я хваща вече. Приключих с тебе.

пп: ти някакъв коректив ли си за това кой е читав и кой не ?

А ти коректив ли си, мъжки? Или имаш топки само да пишеш анонимно, а? За маниите - смешно е - аз съм единственият в БГ който от 10 г има право да си вземе черния колан и не го правя, защото не смятам, че колана ще ми подобри уменията, а съм се нагледал на такива дето имат по 3 и нищо не могат. Каква мания те гони бре. Можех да имам 3ти дан вече - просто не ми е необходим. Дори на тренировки ходя с белия колан, да не стресирам начинаещите - щото се гипсират с другите, а с мен могат да тренират спокойно. Ма какво ти обяснявам - толкова си далеч от истината, че е безмислено да се хабя. Няма да проумееш нито какво ми е в главата, нито защо се ядосвам с всичките ви глупости.

Човече, ти си непоправим. Вярваш ли ми ?

В какво?

Адрес на коментара

Ама гледам пак рулза ти е в устата.... явно много ти трови нервната система тва момче?Да не би да е щото,го натовари с има едни 500 лева и той реши,че ще му е по гот да си купи нещата от друго място.... и че ти не успя да си завъртиш схемата? :respekt: Я чакай,ся аз нещо друго да те питам... помниш ли преди известно време (има няма 3 години), как се закани точно на рулзчето и още един тигър,че ще ги шамариш?А помниш ли кво стана?Къде те видяха тия двамата... и как ти се насра и спря да влизаш и у форума :bia:

Владо ти зададе въпроса... ти за някъв коректив ли се имаш ве?Някъв капацитет неземен ли?Щот единственото неземно у теб е невероятно грозната ти мутра :bia:

Относно изказването ти "Немога ли да споделям опит".... ти чичка смотана,не споделяш опит... опитваш се по страшно елементарен и пошъл начин да си продаваш смръдливите части.

Казах ти нещо... като си толкова умен и такъв огромен капацитет,плати на форума една обява и си пусни темата там.Елементарно нали?Ама празната ти чутурица от де да се сети за това?

П.С Ся недей да ми налиташ да ме храниш,щото ще си припомниш старото време..... когато със дни седеше във въздуха :bia:

Адрес на коментара

Бях решил да не пиша, но ти дори в собствената си тема влизаш агресивно и провокиращо.

Навсякъде тръбиш какъв си инженер. Като такъв можеше да се ограничиш с изброяване на факти и цифри, а не да пишеш дразнещи литературни есета.

По любимата ти тема с носачите - напиши по колко изкарват едните и другите. А не на посочен пример да отговаряш "имам силни подозрения, че еди кой си си пази колата и затова само при него окачването е здраво".

По темите с накладките - напиши кои накладки с какъв фрикционен коефицент са, до какви температури работят, с какви дискове се сработвата най-добре. Вместо това ти отговаряш в стил - ти луд ли си бе, това не го знае и завода производител, но са хубави, щото са по стандарти.

тазитема завършва с прост въпрос - кои носачи ще препоръчаш - следва мълчание и невероятна агресия в последващите подобни теми.

Пишеш "по-добре най-евтиния носач, пред рециклиран" - кое му е инженерното на този лозунг?

Абсолютно всяко нещо, написано от мен в този форум е пробвано - лично съм сменил 6 аудита, а при близки роднини има още 8, за които частите минават през мен (това без да броя познатите с ВАГ автомобили) имам достатъчен поглед за да споделям какво съм пробвал. Това в отговор на претенциите ти да изземеш правото на форума да определя коя част е става и коя - не.

Сигурен съм че си се сблъскал с много неща, но общия опит на форума е много по-голям. Подобни драми отблъскват хората да споделят. Напиши каквото знаеш и спри. Така няма да провокираш лични нападки (което е смешно - да се обиждаме за някакви части). Не съм този, който ще ти каже какво да пишеш, но опитай това, което ти предлагам.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...