Jump to content

Някой има ли S4 B6?Как върви това нещо?


Recommended Posts

на 400м терминална 198км/ч на 12 сек кво значи?? зе за 12.5 сек съм на 200 ,ама не по километраж тия 200,а истински,сеш се?? :hilezh:

А от 100 до 200 са ме мерили с Гтек и е 7,5-8 секунди...оттам ми идва и тънката сметка,че от 0-100 требва да е 4-4.5 сек.Ако греша,няма да споря :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тариката, това че на некво клипче нейде по нета нещата стоят така както ги казваш, означава ли че аз не съм прав, при положение че лично съм тествал разни работи преди да ги напиша тука...Ето и тия работи със заводските данни, явно мойта кола е некво изключение брутално, щото по каталог й дават 6.3 до 100, а тя реално ги прави за 5 и то с насрани гуми, а в момента може и под 5 да падне със семи слика, знам ли :lol:

Митьо и аз също мисля ,че М3ката е по-бърза.Карах скоро такава S4ка и не ми направи впечатление да върви много,напротив когато се качих на колата ми имах чувството,че съм много по-бърз.С такава М3ка сме си правили доста заигравки и си ме превъзхожда и от старт и от летящ...Клипа и той не е само един,показват по безпорен начин качествата на S4ката независимо от нашите впечатления :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тоя GT-R след 200 нещата му се получават по-добре обаче,тва ми е опасението :)

На пистата на лесново дадох 12.3 на 400м при положение,че на 7000 оборота ми гаснеше колата за секунда и оборотомера падаше до 0 ,след което пак отиваше на 7 :lol: така и не разбрах защо го прави,но вече няма значение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....напротив когато се качих на колата ми имах чувството,че съм много по-бърз.

това е защото си на предно , не за друго... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...