Jump to content

СТРАНЕН ШУМ ОТЗАД


Recommended Posts

Здравейте,колеги! Тази вечер,когато запалих колата чух лек странен монотонен шум,който идваше от задния й край! Като я изгасих и дадох само на контакт шума го нямаше! Като я запалих отново се чуваше (с промяната на оборотите шума не се промени)! Опасявам се да не е бензиновата помпа (кой знае колко струва,ако е от нея)! :rolleyes: Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остави колата запалена и погледни всички гърнета. Възможно е на някой бордюр да си ги закачил и да ти тракат по купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги! Тази вечер,когато запалих колата чух лек странен  монотонен шум,който идваше от задния й край! Като я изгасих и дадох само на контакт шума го нямаше! Като я запалих отново се чуваше (с промяната на оборотите шума не се промени)! Опасявам се да не е бензиновата помпа (кой знае колко струва,ако е от нея)! :rolleyes:  Благодаря ви предварително!

и аз се самнявам да е от нея но по не офицялни данни около 150 кинта ако не се лъжа.Искренно се надявам да не е от нея.Пък и няма логика ако е тя когато колата е на контакт би трябвало пак да се чува този звук. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се самнявам да е от нея но по не офицялни данни около 150 кинта ако не се лъжа.Искренно се надявам да не е от нея.Пък и няма логика ако е тя когато колата е на контакт би трябвало пак да се чува този звук. :D

май е от нея! :D слязох при колата само и само да я чуя пак,но този път шума от помпата се чу доста по-силно от обикновено и докато беше само на контакт (преди почти не се чуваше)! имам други съмнения-тъй като аз съм на газ и бензин използвам само за запалването,а не съм зареждал бензин може би от...2-3 месеца макар,че бях в зоната на резервата! възможно ли е според теб помпата да свисти така защото е останала на сухо (засмукала въздух)? Но пък ако засмуче въздух няма да запали,а тя запали без проблем !:rolleyes: утре ще заредя бензин и ще видя дали ще утихне шума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не карай без поне 15л бензин в резервоара.Бензиновата помпа ни е тип "потопяема" т.е винаги трябва да е потопена догоре в бензин.Иначе-и аз мога да ти подаря една "цъфнала" :rolleyes: Относно цената виж в "Пълен ценоразпис" или пусни ЛС на Светеца11.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз сам на газ и карам все на резерва и като засмуче въздух има едно гаргорене ама колата си пали няма проблем сипи бензин и виж дали има промяна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега смени си бензиновия филтър ако не си ,понеже се задръства от мръсотиите в бензина и помпата почва да се мъчи.Аз така изгорих моята,ако твоята е потопяема хубаво е да имаш повече бензин,а за цена на помпа се обърни към the seint11,той ми даде хубава цена за моята на Пиербург за 180лв ,но аз вече си бях взел такава на тази цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е помпа, ще вие и когато е на контакт колата, ако е само тих шум има още живот в нея...

На 90-ката ми помпата вие от 1 година, но не съм я пипал, за нова ми искаха 125 лева с отстъпката :rolleyes:

Досадно е, но докато върви безгрижно не мисля да я сменям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...