Jump to content

Audi 80 B3 свързване на усилвател и бас каса


Ivkonty

Recommended Posts

Здравейте колеги. Извинявам се ако не пиша на правилното място. Имам бас каса 200w RMS и МАС усилвател 500w max. Въпроса е следния: Как мога да ги свържа със CD-то и всичко да е както трябва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма значение каква е колата , може и самолет да е първо ти трябва кабел силов 10-15 квадрата да го използваш за '+' от акумулатора и един предпазител да стои отпред, също така и едни чинчове от СД-то до усилвателя и един 'ремолт' който да пуска усилвателя а също така и един кабел 50-100 см за маса някъде до усилвателя и си готоооовв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно. тука има един магазин за 15 кинта дават кабела с чинчове май имаше предпазител. но свързването на буфера към усилвателя ме притеснява. Имам горе доло представа но ако може разяснение относно това. Дали усилвателя като е Макс 500w мога да изгоря тубата която е RMS 200w това ме притеснява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай по-конкретно точните модели , на говорителя и на усилвателя.

Ако усилвателят е видно по-мощен, не е проблем да го намалиш и да го настроиш според говорителя. :hilezh:

Редактирано от k0ck0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Касата не е интересна ,виж говорителя какъв е,ако е някоя китайка ,ще си отиде.А усилвателя едвали е 500 вата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

032d27bdd4cb2a4a.PNGAko e този.Имаш РМС 150 Вата при 4 ома. :rolleyes:Вързан на бридж.

Редактирано от bagera979
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

здравейте колеги бих искал да ви помоля да ми дадете някъкви размери за бас каса за 15 инчов хертз  понеже този съндък които купух с говорителя не влиза в багажника на б3-ката много ще съм ви благодарен ако ми помогнете. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета не знам защо слагате огромни басове... аз си сложих 6 инчов бас в резервната гума (имам си резервна гума 15-ка и в нея влиза баса) като басчето е BOSE от мазда 6 фабричния, и е супер :)

Bose_Cntrpnt_Bass_Module.JPG

Редактирано от Bukmop19
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...