Jump to content

Мнение за А4 В6 1.9 TDI 131hp


Recommended Posts

Да, не исках да предизвиквам спор. Всеки си има предпочитания, затова има толкова марки коли.

По темата: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11306315782351494&f1=details

Това е в моя град, но не съм го гледал заради съотношението цена/година. Има ли смисъл да ходя да го видя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая автокъща Сулев от Стара Загора сега и разгледах колите има една А3 сигурно от една година и половин аседи там и повечето му коли на снимките изглеждат грохнали, не знам фотоапарата ли му ги прави такива снимките, но колите му не изглеждат хич лъскави на снимките, не знам на живо как ще е не пречи да погледнеш! Знам че Сливен ти е близко може да погледнеш тая http://www.mobile.bg/11316890573786629

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това как изглеждат на снимките не е фактор. В автокъщите умеят да лъскат всякакви боклуци.

Чудеса прави едно Меглио, някоя вакса за автоемайл лак и някоя друга паста за боя.

Вътре - Меглио, боя за обувки по волана и таблото и т.н. :)

Да не говорим как се изпира тапицерията с VANISH ... а с професионалните козметики - нещата са още по-сполучливи :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги гледал, казват, че всички били внос Германия и затова били такива цените и си стрували. Може и да са хубави, не знам.

@audiceco Мерси, това на първо четене е чудесно за моите представи и критерии :). Определено уикенда ще го видя.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои къщи не се занимават с "освежаване", въпрос на политика. Иначе сливенската е далеч по-свежа на снимките.. Отишло е поне едно Меглио да изчистят фаровете отвътре, а на другата трябва тепърва да се прави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто повечето снимки в нета са снимани с телефони. И при това нарочно - не се виждат дефектите. А напоследък има обяви, които са със снимки с много по-сериозно качество, обикновено от частни лица.

Така или иначе на снимка е едно, на живо почти винаги е друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и в различните общини в България имат различно тълкуване на определението - Без Забележки и отлично (перфектно) техническо състояние!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, в Стара Загора може да се намерят доста читави коли. И като цяло тук колите на старо са по-скъпи отколкото по-другите общини. Има и такива, които вземат от горубленската стока и слагат надценка, има такова, които сами си внасят от Швейцария, Германия - тези вторите каточели са по-запазените.

Ето и един вариант от мен: http://www.mobile.bg/11307368274895350

Колата е директно от Еуратек, вярно че не е Ауди, ама тия Шкоди доста добре се представят по тецовете - доста ги харесват за служебни.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая шкодичка ще прехвърли с доста цената на ауди-то след смяна на глава, в шкодения форум доста има изписано за първите 2.0тди монтирани в октавия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цените, че са надути - съгласен на 100%. 60 км надолу към Хасково колите са с 20% надолу. Не вярвам да са толкова зле едните и толкова добре другите. Колега - Шкодите ги знам, работя точно там където спомена, че има много служебни. Тази, която си ми посочил - имаме такива няколко. Възхитен съм от вървежа им! Само не знам това същия мотор ли е, защото като го гледам май е като на служебните ни, само че те са мисля 2008 г. Предполагам е същия, но да питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да дам мнение за колите от обявите по-горе, само ще кажа, че цените на първите 2 за които питаш са наистина малко високи. По-добре търси от човек и избягвай автокъщите. Карам таква Б6-ца от 2 седмици, взех я от колегата Raino и може да я видиш тук. С доста повече екстри от изброените в обявите.

Няма да се впускам в подробности какво съм оправял по нея и колко пари съм хвърлил, но ще кажа, че с 5-степенна ск. кутия и много разумно каране ми даде моментен разход 4.6. Мотора наистина е як, аз бих предпочел този модел пред E46. Казват, че било тясно отзад - на мен E46 ми е тясно и отпред.

Много трудно се намират добри B6-ци, но модела определено си заслужава. Аз лично търсих половин година. Все още е рано да кажа дали съм сгрешил или не, но засега съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да дам мнение за колите от обявите по-горе, само ще кажа, че цените на първите 2 за които питаш са наистина малко високи. По-добре търси от човек и избягвай автокъщите. Карам таква Б6-ца от 2 седмици, взех я от колегата Raino и може да я видиш тук. С доста повече екстри от изброените в обявите.

Няма да се впускам в подробности какво съм оправял по нея и колко пари съм хвърлил, но ще кажа, че с 5-степенна ск. кутия и много разумно каране ми даде моментен разход 4.6. Мотора наистина е як, аз бих предпочел този модел пред E46. Казват, че било тясно отзад - на мен E46 ми е тясно и отпред.

Много трудно се намират добри B6-ци, но модела определено си заслужава. Аз лично търсих половин година. Все още е рано да кажа дали съм сгрешил или не, но засега съм доволен.

Ми да тази си струва 1000 пъти повече от онези голи пръчки в началото на темата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси частник, по възможност със сервизна история. Заеби ги тези автокъщи, някои не си знаят годините които стоят там, камоли километрите.

Не стига, че цените им тлъсти за нерегистрирани, а счупи ли се нещо по-сериозно, тогава ще се вайкаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей на всички.

Регистрирах се във форума за да мога да ви попитам нещо.

И аз като dimitrov788 съм решил да проуча възможността да си купя Б6.

Не мога да разбера защо има такава огромна разлика между сродни коли произведени в една и съща година.

Моля да ми пишете.Не може(всъщност може) А4 1.9TDI 2001 да се предлага на цени от 6000 до 16000 лв.

И тази за 12500 да е наредена за балък като мене.Добре,че има колеги като вас иначе съм увиснал на куката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая шкодичка ще прехвърли с доста цената на ауди-то след смяна на глава, в шкодения форум доста има изписано за първите 2.0тди монтирани в октавия

Тоя проблем трябва да е оправен гаранционно колега. Само давам Шкодата като пример, има екземпляри с 1.9.

Пример на кола, която е купена от дилъра това е много по-добър вариант от Б6 с негарантиран произход. Да не говорим, че Октавията е със стоманено окачване, което си е евтино за поддръжка.

Иначе за проблема с главите на 2.0 ТДИ има го и при Ауди. Фабрична слабост на една от първите серии на главите. Това е.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей на всички.

Регистрирах се във форума за да мога да ви попитам нещо.

И аз като dimitrov788 съм решил да проуча възможността да си купя Б6.

Не мога да разбера защо има такава огромна разлика между сродни коли произведени в една и съща година.

Моля да ми пишете.Не може(всъщност може) А4 1.9TDI 2001 да се предлага на цени от 6000 до 16000 лв.

И тази за 12500 да е наредена за балък като мене.Добре,че има колеги като вас иначе съм увиснал на куката.

Такива за 6 не виждам. Най-евтините са към 9.

Забелязвам голяма разлика в цените и при Пасатите с 1.9 131кс. Намират се от 7 до към 16 хилки. Предполагам, че са тотален кенеф най-евтините и се опитват да изкарат бързи пари с ниската цена.

Ауди си държат цена. В началото се оглеждах за А4 със същия мотор, но бюджета ми беше по-нисък и реших да не рискувам все пак с евтино Ауди и се преориентирах към ФауВе :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата явно е гледал само годината на производство - понеже през 2001 има произведени и Б5 и Б6 - та може би оттам идва разликата. Иначе е нормално да има разлика между двата модела независимо, че са произведени в една и съща година.

Аз съм изправен в момента пред същата дилема - дали да взема запазена запазено Б5 за 7-8000лв 2001г или Б6 пак от 2001 за 10-11000лв. За момента май клоня към Б5 - все пак по-важното за мен е колата да е запазена и в добро техническо състояние а не лъскава външно Б6 на която някой италианец и е взел душата......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредно питане:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11317141034685037&f1=details

Много прехвалена ми се струва за 4900 евро...

По принцип като видя обява 15 реда описания с капс лока директно ги подминавам, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При такива глупости изписани в описанието смятай какъв е собственика, а и от там каква е колата.На мен ми изглежда много карана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...