Jump to content

Въпрос при покупка на кола от Германия


Recommended Posts

боби87 не само в калотина 550 600 имаш км мен видяха на паркинга и идват при колата искат документине взимат и ти казват ще те чакаме на колата паркират и отиваш 50 еуро минимум и сега си взех ауди а4 1.9 тди взех за 1 месец номера 15 год. вече купувам коли от германия ако искате масло повер и кастрол кажете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде и никой не може да излъже в курса Виза/Мастър кард. Изобщо не съм виждал валута различна от ? от много време насам.

Малко е ограничаващо от гледна точка на това, че не можеш да си купиш мазна баничка от улицата, но се свиква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, вече съм тук с колата, всичко мина нормално и без произшествия. Колата я купих буквално за 10 минути,а докато черпиха по едно кафе, дойде един техен човек с жълтите табели, 100 евро ми взеха, може и по малко да са но не съм се пазарил.

Написахме договора /немския/, дадоха ми италианския талон на които има лепенка че колата е отписана от тяхната полиция, към талона една друга карта с данни на колата, документи за жълтите номера и зелена карта и това беше. Днес сутринта минах регистрация без никакви проблеми,декларирах само че нося отговорност ако документите са фалшиви. Пътя беше добре с изключение на Карпатите, Арад-Питещти , много натоварено и много трябва да се внимава в населените места че селянията и там е много голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW 530 XD 2007г.,седан,екстрите са доста, състоянието е отлично за 260 000 км.,двата ключа и сервизна книжка, обслужвана само в BMW Милано. Снимки мога да пусна утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колата. От Берлин до Варна около 2000 км., 7,2/100км.,по борд компютър. Виждам че и реално е толкова по нафтата която съм заредил. Има и още снимки на са големи и не мога да ги кача.

post-25893-0-10393400-1318147738_thumb.j

post-25893-0-16460500-1318147759_thumb.j

post-25893-0-85258000-1318147785_thumb.j

Редактирано от bordo_77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...