Jump to content

Audi Cabrio


alpine

Recommended Posts

Няма твоя тема, която да не разглеждам с удоволствие. Браво баце, малко са като теб. Едва ли има човек в БГ събрал повече уникални части и автомобили от теб.

6+ за красавицата. Да хвърля и една муха за HardTop ей така за гъдел :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре са те зарадвали с тези снимки :respekt:

Хардтоп за това кабрио има само афтърмаркет , не са особено лесни за намиране, а и до колкото четох в кабрио форума някои не прилепват добре и в крайна сметка само хвърляш пари на вятъра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един приятел,който си купи хард топ за неговото и няма никви ядове и пропуски,всичко си му е ок!Само дето е син ,а колата му червена :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

От вчера Аудито е с нов собственик. Радвам се, че е истински ценител и съм сигурен, че ще се грижи за нея добре !!! :flehan: Да му е честита и да му доставя само хубави моменти каквито ние имахме с нея!

За да спестя въпроси продадена е с пълната си окомплектовка (всички допълнително слагани неща по нея), само без джантите 18" BBS CH.

Хубаво беше, по нататък може би отново бих си взел такова :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Въпрос на гледна точка, на мен колата много ми харесва с тези джанти, не че с ББС е лоша но все пак този Азев е 3-4 пъти по-евтин. А и нямаше как да се отдели доста време в търсене на подходящата джанта и колата да седи на трупчета.

А точно Азев-А няма как да е морално остаряла джанта, по-скоро си е класика. Но пак казвам зависи от гледната точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами из едни разбити улички обикалях, че имаше някакво купонче в центъра..., не успях хубаво да видя кабриото че и аз съм 18ки и гледах да не ги поломя някъде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...