Jump to content

Ауди А3 1.9 ТДИ AHF


Andrianco

Recommended Posts

Защо да е проблем, явно искате да имате сух старт. Нали трябва да се качи масло по чарковете. Ако акумулатора е слабичък не вдига достатъчно обороти на стартера и маслената помпа и чакате това е положението, според мен. Приемам критики разбора се.

Редактирано от Бат Сашо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

здр колеги гледам всички се оплаквате от това палене та и аз реших да се оплача при мен пак колеги се получава обратното сутрин пали от раз загрее ли въртя доста колата не пуши та има ли вероятност да е прецакана нафтовата помпа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Вероятността да е "прецакана" помпата е много малка, по-вероятно стартера да е за профилактика, дори и да върти добре, трябва му ряз.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е често срещан проблем.И аз не вярвах,че на стартера ми му има нещо,защото на слух си въртеше чудесно,но при топъл мотор палеше трудно.След почистване,смазване и смяна на четки на стартера,просто не мога да и позная душегуба как пали  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може колеги не знам мисля първо да сложа нов акумолатор и да видя дали ще се оправи ако не ще гледам стартера и ако пак не се оправи  вече ще варя в сервиз на ауди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...