Jump to content

A6 ACE 1995 AVANT


Recommended Posts

КОЛЕГА колата ако е комби ми трябват корите на 5-тата врата 3-те малки дето са по края и голямата ако са здрави дай цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГА колата ако е комби ми трябват корите на 5-тата врата 3-те малки дето са по края и голямата ако са здрави дай цена

Изпочупени са им щипките бях ги лепил. За информация моля използвайте телефона по горе. Колата не е при мен в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Изпочупени са им щипките бях ги лепил. За информация моля използвайте телефона по горе. Колата не е при мен в момента.

колега,какви пари искаш за салона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здравей таблото има ли инфоборд и ако има каква му е цената,а също и подлакътника на каква цена е . Буксата която е на датчика за температурата ако е здрава ,гофрирания дебел маркуч и дебелия маркуч който е от радиатора към двигателя цени?

Редактирано от Gal.Stav.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Здравей, интересува ме стъпковият мотор за празен ход - цена и номер.

50 лева е моторчето. Сменяно е 2 години преди започна да разглобявам колата. За повече информация моля звъннете на дадения телефон, понеже колата я разглобява мой роднина не е при мен, но мисля, че по самото моторче нямаше номер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Вакуум помпата на петата врата и двата стопа(на калниците) ако са червени, цена ако може. Стъпкоеия мотор имаш ли го още и рейката цялата ли я продаваш или може и поотделно.

Редактирано от mladshy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега - предната броня оживяла ли е? Вижда се, че е издраскана, но ако е повърхностно - не пречи. В какво състояние е и какви пари?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...