Jump to content

Ауди RS6 Английско


Recommended Posts

Вземай го брат,с квото можем ще помагаме :zustimm:

Ам надявам се мотора да не е загнат(проверил ли си)всичко дали е ОК(освен теникята) :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеее мнението да се откажа е 70% към 30%,но аз сам малко инат....още не съм решил на 100%

като ти се кара толкова, англииски таралясник, ето ти го, за 20 000 лв. го взимаш, събери малко повече пари и тва е, плюс това, предполагам че салун ще ти хареса повече от комби :zustimm:

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201141421789268/sort/priceasc/usedcars/model/rs6/make/audi/radius/100/page/1/postcode/n176uz/quicksearch/true?logcode=p

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих едно ТТ преди 20 дни и сега пътува от щатите към Бг,но само ти ме надъхваш за Rs6-ta мен....ако го взема ще те викам да го разтриваме :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек аз да имах възможност не бих се поколебал да го взема.ама трябва да провериш двигателя дали е наред и ако са само козметични забележки бива.не е като да караш дизел :zustimm::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше се наиграеш класически с тия сметки 300лв капак 100 за фарове,50 за бензин...

.......ше продадеш волана и седалките и другото ше ти остане като един нежен спомен

+1

Цената изобщо не ниска, за да се покефиш един-два месеца и да тръгнеш да я продаваш на части.

С 15к лв може да си направиш много бързо 1.8Т или 2.2Т или 2.7Т на всякакво купе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама и тука все едни компетентни личности пишат за десняка , дето само са виждали как се кара десняк по клипчета в тубата или са стъргали такава за 10км права отсечка . десняка си се кара в бг без особени проблеми драми , с малко повече мисъл . по неудобно е да , ама не и невъзможно . до оня фен дето казва че десняк не билло кола , нашият , когато ония с десният волан са карали коли , дедо ти е бутал катъра по селския баир с дърва да изкара зимата .

колега взимай я ако моторя е в час , един път е кефа , едвали ще утрепеш някой на писта заради това ,че си отдясно , то така или иначе такава кола по смешните ни първокласни пътища не може да ти донесе кефа който търсиш .

айде акайте бисери

Редактирано от CheFolino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батенце,аз от 11 години карам все най-различни каляски с десен волан.Това,че са боклуци,малко се престарават колегите в желанието да изразят колко е неправилно да се кара с десен волан в България. И аз ги подкрепям,но нека забранят да се рег и няма проблем!

Но темата не беше за волана,ако искат модераторито,могат да я изтрият вече. Чух мнения и отсях най-компетентните според мен.

Мисля ако няма проблем с мотора да я взема!!! Все пак е на 120 000 -130 000 хилляди мили ,не са чак толкова много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама и тука все едни компетентни личности пишат за десняка , дето само са виждали как се кара десняк по клипчета в тубата или са стъргали такава за 10км права отсечка . десняка си се кара в бг без особени проблеми драми , с малко повече мисъл . по неудобно е да , ама не и невъзможно . до оня фен дето казва че десняк не билло кола , нашият , когато ония с десният волан са карали коли , дедо ти е бутал катъра по селския баир с дърва да изкара зимата .

колега взимай я ако моторя е в час , един път е кефа , едвали ще утрепеш някой на писта заради това ,че си отдясно , то така или иначе такава кола по смешните ни първокласни пътища не може да ти донесе кефа който търсиш .

айде акайте бисери

нашия, не ми отваряй очите за тъпата англия, щото съм живял достатъчно време там и знам за кво става въпрос, не е невъзможно но не тва е въпроса, стой си там в дъжда и не ме занимавай с глупости. Видите нещо по така и сте готови да им лижете задниците на олигофрените, много знаеш кво е бутал, смешник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

Цената изобщо не ниска, за да се покефиш един-два месеца и да тръгнеш да я продаваш на части.

С 15к лв може да си направиш много бързо 1.8Т или 2.2Т или 2.7Т на всякакво купе...

Да почти същото е като рс6. :flehan: :flehan: :flehan::zustimm:

Взимай смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кола с десен волан, не е кола, ако ще и вейрон да е.

Кола е само в страните с подходящо за това движение...Тук и колата и шофьора са просто посмешище...

нашият , когато ония с десният волан са карали коли , дедо ти е бутал катъра по селския баир с дърва да изкара зимата .

А ти да си обръщал внимание какво е движението там? А да си се замислил защо волана е отдясно ? А дали не са го измислили същите тези хора, които пък на своя земя не допускат да им се правят на хитреци и всеки да си прави каквото иска ? За тях няма,... ама знайш ли колко бързо се свиква ...ма аз мнооо внимателно карам и пУчти не изпрИварвам...Като искаш там да се правиш на тЕрикат се стига до въпроса , Ама защо застраховката ми е 4ри пъти колкото на другите ? :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола е само в страните с подходящо за това движение...Тук и колата и шофьора са просто посмешище...

точно така.

Абе остави го да си тъне там и тва е, кво ще им отваряш очите, чок тарикати като него ми са ясни.

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз лично много се съмнявам,ако я направиш и седнеш веднъж в нея,после да искаш да слезеш и да я разпарчатосаш :zustimm:

А и какъв пазар тук за РС6 части???

Ти кажи с моето табло докъде я докара,да не се разправяме :flehan::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...