Jump to content

Дневен километраж


Lesly

Recommended Posts

Здравейте колеги, дневният километраж неми работи, от какво може да е...НЕ Е ОТ ЗЪБНОТО КОЛЕЛЦЕ В КИЛОМЕТРАЖА ПРОВЕРИХ ГО.. :hilezh:

здрасти колега виж някоя писта да не ти прави проблем

от каде си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай си внимателно малката платка която е към километража с моторчето и все пак си смени зъбното колелце...Продават ги във форума :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисал да го сменям то е като ново аз го свалях, но ще прегледам платчицата...... а и забравих да спомена че от време на време тръгва да работи, но за около 30-40 километра и пак спира.... :musik:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисал да го сменям то е като ново аз го свалях, но ще прегледам платчицата...... а и забравих да спомена че от време на време тръгва да работи, но за около 30-40 километра и пак спира.... :musik:

Колега, не че те подценявам но дали си погледнал правилното колелце, наскоро приятел със същия проблем ми каза, че е отварял и е проверил и ми каза че му е здраво колелцето. Реших и аз да му хвърля едно око на таблото ако мога да му помогна, оказа се че е чел статията за ремонта през просото и си е мислил за голямото зелено колелце а не за малкото което се намира вътре, имаше само един изронен зъб, но беше достатъчен да създава главоболия, след като му дадох колелце всичко си заспа. Ако кажем, че при теб не е така аз съм имал сходен проблем с твоя и се оказа, че едно от 2-те кабелчета които влиза в брояча (до остта на стрелката за скоростомера) се е счупило от буксичката която влиза в пинчето навътре. Другите варианти остават проблеми по буксите отзад на таблото, платката, пътеки, спойки и др., успех с разрешаването на проблема :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колега, правилното колелце съм гледал....сега отсвен да проследя пистите и да погледна за тези кабелчета....Благодаря на всички :steinigung::hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колега, правилното колелце съм гледал....сега отсвен да проследя пистите и да погледна за тези кабелчета....Благодаря на всички B):flehan:;)

някоя писта може да е

Значи колега, правилното колелце съм гледал....сега отсвен да проследя пистите и да погледна за тези кабелчета....Благодаря на всички ;)B)B)

някоя писта може да е

Редактирано от sunny77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това спиране и тръгване на скоростомера и на дневния километраж го има и при мен. Спира скоростомера, заедно с километража, но за кратко или само подскача и като мина през неравност и захапе. Спира за кратко и понякога, но е дразнещо. Аз си мисля, че това спиране и тръгване, може и от слаба връзка да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има изписано много по тези проблеми :zustimm: разглобявайте таблата гледайте за прекъснати писти на малка и голяма платка,изронено зъбно колелце на километража и дефектирало чипче на малката платка на километража :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дефектирало чипче има ли как да се познае, че е то?

Да колега,даваш на някой дето разбира от тия неща и проверява всеки елемент от таблото с уред и се хваща проблема къде е :2gunsfiring_v1: в момента имам едно такова табло с дефектирал чип на малката платка,обаче е изтрит номера на чипа отгоре и не знам каквъв трябва да е,ако някой свали неговото табло и се вижда нека напише номера ? :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега :2gunsfiring_v1:

И аз имам едно табло на което всичко би трябвало да му е перфектно, само дето брои когато му е кеф.

Та остана чипа да е бъгав, но не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега,даваш на някой дето разбира от тия неща и проверява всеки елемент от таблото с уред и се хваща проблема къде е :hilezh: в момента имам едно такова табло с дефектирал чип на малката платка,обаче е изтрит номера на чипа отгоре и не знам каквъв трябва да е,ако някой свали неговото табло и се вижда нека напише номера ? :huh:

колега виждам че си на ти с таблата,искам да те попитам има ли начин да се опрви(замени) часовника който е под оборотомера,защото моя е започнал някакси да му пада черното фолио и свете червено,и още нещо заедно ли върви часовника с оборотомера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...