Jump to content

Gps А6


mirdgo

Recommended Posts

Аха. А някой може ли да ми каже защо като натисна Radio/CD/TV бутона само ми сменя на radio i CD TV-то не тръгва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предишния собственик ми каза че хващал БТВ .Самнява ме да го е махнал .

Той каде по точна се намира ,че да проверя дали е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УЖАС!!!! Климатик в багажника?!!!!! :hilezh:

Колега няма такава работа! Като отвориш багажника от ляво е чейнджъра и там стои и ТВ тунера под него! А от дясно стои обикновено събууфера на BOSE-то ако имаш разбира се! Климатик в багажника не знам дали има освен яко нямаш някоя хладилна чанта или др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не виждаш ли че те лъжат и се ебават с теб! Климатик в багажника е стандартна екстра за всички А6ци!!!!! Слушай мен.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не виждаш ли че те лъжат и се ебават с теб! Климатик в багажника е стандартна екстра за всички А6ци!!!!! Слушай мен.....

e ти тотално го закопа човека! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не виждаш ли че те лъжат и се ебават с теб! Климатик в багажника е стандартна екстра за всички А6ци!!!!! Слушай мен.....

Ако е Термокинг или Либхер е оригинален....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма такава работа! Като отвориш багажника от ляво е чейнджъра и там стои и ТВ тунера под него! А от дясно стои обикновено събууфера на BOSE-то

Абе не знам къв може да е тос събууфер .Щот кат отворя виждам една кутия бяла с вентилатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeee не! Вие го съсипахте чоека :D Хладилник, пералня :D , компресор..... Аз лично се обърках тотално.

Никой ли не знае какво е със сигурност? @mirdgo направи една снимка и я пусни за да се разбере какво е това. Колкото до твърдението ти, че това е климатика..... нямам думи :D

Редактирано от Satriani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...