Jump to content

Abs esp ауди тт


CinereX

Recommended Posts

Днес ми светнаха В движение едновременно двете лампи за абс и за есп и не изчезват. Имате ли някакви предположения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивай на диагностика и всичко ще ти кажат. Много работи може да са, при мен стана същото и излезе сензора на ъгъла за завиване. В общи линии всичко се оправя, зависи само от възможностите ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз , ама аз съм с др. ауди, затова ти казвам ,че може да са мн. неща. Ако има проблем ще е някой датчик за ЕСП-то , защото ако е за АБС-а то ЕСП не би трябвало да свети. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то свети тази лампа на есп която като го изключиш и се показва едно кръгче със стрелка и вътре триъгълник с удивителна . Ами обратния вариант...защо да свети абс ако е есп (think) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам точно как но АБС-а и ЕСП-то са взаимно свързани и ако спре едното спира и другото. И аз не можах да си го обесня защо нямам АБС след като проблема с датчик на ЕСП, ама си е явно така. След диагностиката ще пишеш сега само можем да гадаем :hilezh::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам точно как но АБС-а и ЕСП-то са взаимно свързани и ако спре едното спира и другото. И аз не можах да си го обесня защо нямам АБС след като проблема с датчик на ЕСП, ама си е явно така. След диагностиката ще пишеш сега само можем да гадаем :hilezh::zustimm:

Много просто - ESP е изцяло "софтуерна" функция, тя чете от множество датчици (тези на АБС-а, този за ъгъла за завиване на волана и др.)... при отказ на който и да е физически датчик, който по принцип се води част от друга система (както АБС-а), съответно спира и въпросното ESP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...